Aktuality Mládež Klub Fan zóna Fórum Pomôžte Prihlásenie
Aktuality
Tréning v telocvični pre najmenších 0-2 .ročník23.09.2014 10:30:09
Tréningy v telocvični Základnej škole Martina Kukučina budú prebiehať  pre najmenších hokejistov 0+2 ročnik každý štvrtok od 16 30- 17 45h.
Domáce viťazstvo dorastencov.
MHK Dolný Kubín - Prievidza 2:1 (0:1,0:0,2:0) Ščurka(Bukovina,Jasenek), Miklúšek(Had)
Vo vyrovnanom zápase naši chlapci rozhodli o víťazstve v polovici tretej tretiny, keď v priebehu niekoľkých sekúnd dokázali dať dva góly. Domácich hráčov v z (celý článok)
Diskusia(0)
Hokejová sezóna už začala.09.09.2014 21:28:44
Hokejová sezóna už začala.
1.2 kolo
Dorastenci získali na východe 3.body

Trebišov - MHK Dolný Kubín 1:6 (0:5,0:1,1:0) Telúch(Jasenek), Lupták(Had), Králik, Had(Králik),Parobek(Králik),Had(Parobek)

Trebišov - MHK Dolný Kubín 4:1 (1:0,1:1,2:0) Sojčák(Králik,Had)

Oba zápasy sa niesli v znam (celý článok)

Dlho som nad ponukou nerozmýšľalDenník Šport 17.06.2011

V denníku šport vyšiel rozhovor s Ottom Sýkorom, novým generálnym sekretárom SZĽH. Časť z neho ponúkame. Môžete si prečítať aj celý rozhovor:

Otto, pôsobili ste funkcionársky v pražskej Sparte, keď zrazu prišla ponuka zo Slovenska. Ako ste zareagovali, keď vám takú možnosť ponúkli?

„Bol som milo prekvapený, keď sa mi (celý článok)

Diskusia(0)

Denník Šport v článku Vyrastie v Martine druhý Gáborík? mapuje mladé hokejové talenty.

O našom odchovancovi píše:

V MARTINE MAJÚ DRUHÉHO GÁBORÍKA

Ďalším mestom, ktoré vychovalo viaceré hokejové hviezdy, je Martin. Tam sa o mládež stará Vladimír Majer. A práve on nám potvrdil, že v srdci Slovenska vyrastá pravde (celý článok)

Diskusia(0)
Peter Košťál, tréner MHK Dolný Kubín:
Po zhruba vyrovnanej prvej tretine sme viedli o gól. Vyšiel nám nástup do druhej tretine, kedy sme v priebehu siedmich minút zvýšili skóre na 5:0. Mali sme hru pod kontrolou, ale potom sme si našimi zbytočnými chybami zápas zdramatizovali. Smer radi, že sme dnešný zápas zvládli, že máme tri body a samozrejme (celý článok)
Diskusia(0)

Michal Murček: Chcem veriť, že sezóna bude pokračovať tak, ako začala.

Prečítajte si rozhovor s Michalom Murčekom na portáli webhokej24.

(celý článok)
Diskusia(0)

Podľa Športu už by sme sa mali zachrániť. Ako píše v komentári Ján Karašinský:

"Vyjasnieva sa aj v otázke zostupujúceho do druhej ligy a zrejme ním bude Brezno. Na predposledný Dolný Kubín stráca dvanásť bodov a tie sa mu v zostávajúcich zápasoch takmer isto získať nepodarí. Brezňania si malú nádej vybojujú iba (celý článok)

Diskusia(0)
Sponzori
Mediálni partneri
Linky
Krátke správy
Tomáš Rusina v Martine08.01.2013 15:46:36
Dolnokubínsky odchovanec Tomáš Rusina bude do 23.1. hosťovať v MHC Mountfield Martin. Už dnes by mal nastúpiť v extraligovom zápase proti Popradu.