Archív

4. ročník na kvalitne obsadenom turnaji v Žiline!

Včera sa naši Štvrtáci zúčastnili na veľmi kvalitnom turnaji,ktorý organizoval MsHKM Žilina,za účasti mužstiev HK Poprad, MHK Dolný Kubín,HC Slovan Bratislava a domáceho MSHKM Žilina. Odohrali sme 3 ťažké zápasy, ktoré nám ukázali kopec dobrých vecí ale aj nedostatkov na ktorých musíme zapracovať.

Mladší žiaci na Dubnicu nestačili!

Mladší žiaci:
Dolný Kubín - Dubnica 2:11 (1:2) , (1:3) , (0:6) 
Góly a asistencie: Brtoš Adam (Bečka Samuel), Janiga Marek (Bečka Samuel, Rosinský Ivan)
 
V stredu sa bola na program dohrávka štvrtého kola u nás v Dolnom Kubíne, kde sme s mladšími žiakmi podľahli Dubnici. Výkon našich chlapcov bol v prvých dvoch tretinách veľmi dobrý. V tretej tretine sme nepochopiteľne inkasovali viac gólov ako v tých dvoch predchádzajúcich a tak z toho bol opäť iba veľký gólový uragán Dubnice.
 
 

3. ročník napodobnil v nedeľu štvrtákov!

V sobotu nás potešili naši štvrtáci keď na turnaji v Ružomberku opäť ani raz nezaváhali a vyhrali aj druhý tohtosezónny Orange turnaj. Dolnokubínski tretiaci sa však ani náhodou nenechali zahanbiť a dokonale ich o deň neskôr, v nedeľu, napodobnili, keď ich v troch zápasoch neporazil ani jedno z družtiev, ktoré boli na turnaji zúčastnené. Nie je to síce v tejto kategórii dôležité, ale je úžasné vidieť tú úprimnú, obrovskú radosť z víťazstva v očiach každého z detí. Robia nám tým obrovskú radosť. Všetkým malým Medvedíkom ku zlatým medailám gratulujeme!

3. ročník s prvým tohtoročným skalpom!

Už aj naši mladí hokejisti tretieho a druhého ročníka zasiahli do kolotoča súťaže. Na zimnom štadióne v Dolnom Kubíne sa odohral prvý turnaj za účasti družstiev z Brezna, Námestova, Liptovského Mikuláša, Ružomberka a domáceho Dolného Kubína. Mladé nádeje svojím vystúpením doslova prekvapili, keď z troch odohraných zápasov vyhrali všetky. Viťazom turnaja gratulujeme!

4.Ročník víťazne!!!

V sobotu sa konal na našom zimnom štadióne prvý zo série zväzových turnajov v ktorom nám žreb určil do skupiny rovesníkov z MHK Ružomberok, Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš a HK Altis Námestovo. Našim deťom sa veľmi darilo keď postupne zvládli všetky náročné zápasy a stali sa víťazmi prvého turnaja.

V Dolnom Kubíne s Námestovom!

Starší žiaci:
Dolný Kubín - Námestovo 4:4 (1:0) , (3:2) , (0:2)
Góly a asistencie: Záborský Lukáš (Chrastina Rastislav), Chrastina Rastislav (Záborský Lukáš, Truban Matúš), Chrastina Rastislav (Cengelová Nina), Petras Marko (Bodorík Timotej)
 
Mladší žiaci:
Dolný Kubín - Námestovo 1:17 (0:6) , (1:3) , (0:8)
Góly a asistencie: Janiga Marek (Brtoš Adam)
 

Stránky