Archív

Príď aj ty medzi nás!

Zatiaľ čo naše Medvede, starší a mladší žiaci bojujú o body v majstrovských stretnutiach, nezaháľame ani s našimi najmenšími Medvedíkmi (0+1 ročník) vždy v sobotu a nedeľu o 07:30 na zimnom štadióne v Dolnom Kubíne.

Z Prievidze bez bodu!

Starší žiaci:
Prievidza - Dolný Kubín 10:2 (2:1, 3:1, 5:0)
Góly a asistencie: Mišík Matúš (Cengelová Nina), Truban Matúš (Chrastina Rastislav)

Mladší žiaci:
Prievidza - Dolný Kubín 7:6 (2:1, 4:4, 1:1)
Góly a asistencie: Katreniak Ján (Mikuš Ľubomír), Mikuš Ľubomír (Foltín Samuel, Katreniak Ján), Vráb Filip (Brtoš Adam), Mikuš Ľubomír, Vráb Filip, Katreniak Ján

OZNAM!!!

Vážení návštevníci zimného štadióna, oznamujeme vám, že od stredy 20.09.2017 bude hlavný vchod z predu zimného štadióna od hlavnej cesty.

Za porozumenie ďakujeme.

NEDEĽA PO DRUHOM KOLE MLADŠÍCH A STARŠÍCH ŽIAKOV!

Námestovo - Dolný Kubín 3:1 (0:0 , 2:0 , 1:1)
Góly a asistencie: Petras Marko (Záborský Lukáš, Smolka Nikolaj)

Námestovo - Dolný Kubín 8:0 (1:0 , 3:0 , 4:0)

Starší žiaci nenadviazali na výkon z minulého týždňa a po bezzubom a odovzdanom výkone si z Námestova neodnášajú ani bodík. V poslednej tretine sa snažili zmazať trojgólové manko, ale žiaľ to už bolo nad sily našich chlapcov a nedokázali vyrovnať.

NEDEĽNÝ SUMÁR ZÁPASOV!

Ružomberok - Dolný Kubín 2:3 (0:3 , 2:0 , 0:0)
Góly a asistencie: Nahálka Sebastián (Múdry Peter), Truban Matúš (Bodorík Timotej, Petras Marko), Čellár Matúš (Vráb Filip)

Ružomberok - Dolný Kubín 13:2 (3:0 , 5:1 , 5:1)
Góly a asistencie: Havko Dalibor (Hrkel Vladimír), Mikuš Ľubomír

Starší žiaci výborne zvládli vstup do sezóny 2017/2018 keď si po dobrom obrannom výkone v druhej a tretej tretine udržali náskok 3:0 z prvej tretiny. Za predvedenú hru a zvládnutý zápas s plným bodovým ziskom chlapcom gratulujeme!

OZNAM pre RODIČOV!!!

Prosíme rodičov, aby každý navštívil základnú školu svojho dieťaťa a písomne požiadal o uvoľnenie vašich detí od utorka 12.09.2017 do piatku 15.09.2017 na tréningy po tretej vyučovacej hodine! Ďakujeme.

OZNAM

Vedenie MHK Dolný Kubín oznamuje, že z dôvodu rekonštrukcie mantinelov na zimnom štadióne v Dolnom Kubíne je nefunkčný, preto od 21.08.2017 (pondelok) naše žiacke družstvá budú absolvovať tréningový proces na zimnom štadióne v Ružomberku. Za pochopenie ďakujeme.