Archív

Druháci na turnaji v Novom Jičíne!

Uplynulý víkend naši druháci navštívili turnaj v Novom Jičíne. Premiérovo si mali možnosť zmerať sily s kvalitnými mužstvami z Česka. Naši chlapi a Nina :) podali bojovný výkon a pri troche šťastia mohli bojovať aj o vynikajúcu štrvtú priečku na tak kvalitnom turnaji. No po dvoch naozaj smolných zápasoch s prehrami o jediný gól to stačilo len na 11. miesto. Pre deti bol český hokej naozaj lekciou a verím, že si z turnaja odniesli veľmi veľa pozitívnych vecí. Ďakujeme rodičom za podporu počas celého turnaja a veríme, že sme vám urobili radosť! 

Prievidza valcuje súperov!

Starší žiaci:
Dolný Kubín - Prievidza 3:9 (1:5) , (2:3) , (0:1)
Góly a asistencie: Bodorík Timotej (Petrulák Marek), Chrastina Rastislav, Petrulák Marek
 
Súper a zároveň líder súťaže rozhodol o zápase v prvej tretine. Súper nás prevyšoval v nasadení, hernou ľahkosťou, v osobných súbojoch a samozrejme v zakončení. Nášmu mužstvu viazla kombinácia, nasadenie a ochota popasovať sa s kvalitným súperom. Myslíme si, že súper zvíťazil zaslúžene rozdielom triedy, a tak mu môžeme k víťazstvu len pogratulovať.
 
 
 

Druháci ovládli Michalovce!!!

Na konci mesiaca Február naši mladí zverenci ročníkom 2009 a mladší
vycestovali do Michaloviec. Chalani absolvovali večer prípravný zápas s
domácim celkom ktorý zvládli na výbornú. Ráno sme v podobnom duchu
absolvovali zápasy s mužstvami Humenné, Liba Academy a v zápase o prvé
miesto aj s družstvom Prešova. Na chlapcov sme všetci tréneri hrdí a
ĎAKUJEME za ich vzorovú reprezentáciu klubu. Pevne veríme ,že chuť a
nasadenie z turnaja nám zostane ešte dlhé roky.

Mladší žiaci bez streleného góla!

Starší žiaci:
Dubnica - Dolný Kubín 2:5 (0:2) , (1:1) , (1:2)
Góly a asistencie: Čellár Matúš (Truban Matúš), Záborský Lukáš (Truban Matúš), Truban Matúš (Čellár Matúš), Stašiniak Adrián, Petrulák Marek (Stašiniak Adrián)
 
Takzvané povinné víťazstvo na súperovom ľade sa nerodilo ľahko a nebyť rozhodujúcich zákrokov nášho brankára, bol by to oveľa ťažší oriešok. Máme radosť z víťazstva, ale celkový herný prejav nezodpovedal kvalitám našich hráčov. Chalanom a Nine :) ku víťazstvu gratulujeme.
 
 

SKVELÉ 3.MIESTO 4.ROČNÍKA NA ORANGE MINIHOCKEY TOUR V ŽILINE

Včera sa v Žiline konal turnaj ORANGELIGY v hokeji 4.ročníkov.Naše deti sa stretli v skupine s Púchovom,Námestovom a Dubnicou, druhú skupinu tvorili Žilina, Martin a Považská Bystrica. Prvý zápas s Púchovom nám ušiel len o vlások,zvyšné dva zápasy v skupine sme zvládli bravúrne a v skupine sme obsadili 2.miesto. V zápase o celkové 3.miesto celého turnaja sme sa stretli s Považskou Bystricou,ktorý sme zvládli o 2 góliky lepšie ako súper.

Derby s Ružomberkom zachránili výhrou starší žiaci!

Starší žiaci:
Dolný Kubín - Ružomberok 5:1 (1:0) , (2:1) , (2:0)
Góly a asistencie: Chrastina Rastislav (Záborský Lukáš), Rosinský Jakub, Cengelová Nina (Múdry Peter), Rosinský Jakub (Cengelová Nina), Petrulák Marek (Záborský Lukáš)
 
V derby zápase so susedom z Ružomberka sme zdolali súpera vďaka väčšej trpezlivosti rozdielom triedy, ale zápas mal slabú úroveň z oboch strán. Sme radi, že sme sa konečne viac presadili strelecky.
 
 
Mladší žiaci:

Žiaci v Detve neúspešne!

Starší žiaci:
Detva - Dolný Kubín 4:3 (1:0) , (2:1) , (1:2)
Góly a asistencie: Bodorík Timotej (Chrastina Rastislav), Chrastina Rastislav (Bodorík Timotej), Petras Marko (Petrulák Marek)
 
Zápas v Detve sa niesol v bojovnom duchu a bolo vidieť, že oba celky dali do hry srdce. Mali sme dosť gólových príležitostí na zvrat v zápase, no o výsledku rozhodli brankári na jednej aj druhej strane. V tomto stretnutí nás zradila koncovka a smola na hokejkách Kubínskych Medveďov. Za predvedený výkon sme si zaslúžili aspoň 1 bod.
 

Kubínsky mladší žiaci s R. Sobotou bez bodu, starší s výhrou!

Starší žiaci:
Dolný Kubín - Rimavská Sobota 5:2 (2:0) , (2:1) , (1:1)
Góly a asistencie: Petrulák Marek, Petrulák Marek (Bodorík Timotej), Meravý Jakub (Petrulák Marek, Cengelová Nina), Cengelová Nina, Petrulák Marek (Cengelová Nina, Kreutz Adam)
 

Stránky