Archív

STARŠÍ ŽIACI V NOVOM ROKU ZAČALI REMÍZOU V DERBY!

Starší žiaci:
Dolný Kubín - Námestovo 2:2 (0:0) , (2:2) , (0:0)
Góly a asistencie: Cengelová Nina (Bodorík Timotej, Truban Matúš), Petrulák Marek (Nahalka Sebastián)
 
V prvom tohtoročnom stretnutí o deľbe bodov medzi obe družstvá výkony brankárov. V bojovnom zápase sme sa ťažko presadzovali s dobre organizovanou obrannou činnosťou súpera. Veľká škoda nepremenej učebnicovej akcie v samotnom závere stretnutia. 
 
 
Mladší žiaci:
Dolný Kubín - Námestovo 4:13 (0:1) , (2:4) , (2:8)

STARŠÍ ŽIACI NA TURNAJI V BRUMOVE!

V dňoch 27.12 - 28.12.2017 sa naši starší žiaci zúčastnili hokejového turnaja v Brumove na Morave. Naši chlapci odohrali sedem zápasov s kvalitnými družstvami ako Michalovce, Piešťany, Třebíč či Brumov. Turnaj z nášho pohľadu splnil svoj cieľ, kde sa naši hráči museli prispôsobit tvrdšej a rýchlejšej hre ako sme zvyknutí na našich klziskách. Nakoniec sa chalani umiestnili na piatom mieste. Za najlepšieho hráča z našeho družstva bola vyhodnotená Cengelová Nina. Na záver by som chcel poďakovať všetkým rodičom čo prispeli k našej reprezentácií na tomto turnaji. Tréner František Duda.

NA TURNAJI V LIPTOVSKOM MIKULÁŠI AJ NAŠI DRUHÁCI

Koniec roka 2017 si naši chlapci narodení v roku 2009 spríjemnili odohraním kvalitného turnaja v neďalekom Liptovskom Mikuláši. Chlapci odohrali za dva dni množstvo zápasov, ktorých nazbierali veľa skúseností a veríme, že aj v novom roku im bude chutiť hokej tak, ako doteraz. V konečnom umiestnení sme síce obsadili predposledné miesto, ale na našich druháčikov môžme byť a sme právom hrdí. 

4.ROČNÍK MEDZI SVIATKAMI NA TURNAJI V PARTIZÁNSKOM

27. a 28.12. sa naši štvrtáci zúčastnili na kvalitne obsadenom turnaji v Partizánskom. Okrem našich bojovníkov tam štartovali aj Dukla Trenčín, HK Poprad, HK Ružinov, HK Spišská Nová Ves a domáca Iskra Partizánske. Teší nás, že naše deti zabojovali so všetkých síl a odohrali so všetkými mužstvami vyrovnané zápasy. Ďakujeme aj rodičom za skvelé povzbudzovanie počas celého turnaja.

Posledný zápas žiakov v starom roku s prehrami!

Starší žiaci:
Ružomberok - Dolný Kubín 6:3 (0:2) , (4:1) , (2:0)
Góly a asistencie: Múdry Peter (Bodorík Timotej), Petras Marko (Múdry Peter), Nahalka Sebastián (Petrulák Marek)
 
Na ľade súpera sme odohrali zápas dvoch tvárí. V prvej tretine sme strelili dva góly, ale od druhej tretiny akoby nastúpilo iné družstvo. Viazla nám kombinácia dvoch a viacerých hráčov a neboli sme ochotní korčuľovať bez puku. V defenzívnej činnosti opäť s individuálnymi chybami sme súperovi umožnili strhnúť víťazstvo na svoju stranu.
 
 

Krôčik späť ku starému roku so staršími a mladšími žiakmi!

Starší žiaci:
Dolný Kubín - Detva 4:6 (1:1) , (1:2) , (2:3)
Góly a asistencie: Nahalka Sebastián (Bodorík Timotej), Petrulák Marek (Múdry Peter, Cengelová Nina), Cengelová Nina (Petrulák Marek), Petrulák Marek (Stašiniak Adrián)
 

Stránky