NEDEĽA PO DRUHOM KOLE MLADŠÍCH A STARŠÍCH ŽIAKOV!

Námestovo - Dolný Kubín 3:1 (0:0 , 2:0 , 1:1)
Góly a asistencie: Petras Marko (Záborský Lukáš, Smolka Nikolaj)

Mladší žiaci:
Námestovo - Dolný Kubín 8:0 (1:0 , 3:0 , 4:0)

Starší žiaci nenadviazali na výkon z minulého týždňa a po bezzubom a odovzdanom výkone si z Námestova neodnášajú ani bodík. V poslednej tretine sa snažili zmazať trojgólové manko, ale žiaľ to už bolo nad sily našich chlapcov a nedokázali vyrovnať.

Naopak mladší žiaci vstúpili do zápasu o niečo lepšie, ale do kabín odchádzali po nevyužitých šanciach s rovnakým výsledkom 1:0 pre domácich. Po prestávke sa však všetko zmenilo, keď za Medvede nastúpilo akoby iné družstvo a postupne končili v našej svätyni ďalšie a ďalšie puky, až sa kolotoč zastavil pri nepekných 8:0. Tréner to zhodnotil v štýle, že si hráči aspoň odnášajú ponaučenie, že zápas sa hrá 60 minút, nie len prvých 20, takže môžme naďalej pracovať na chybách našich chlapcov. Na budúci víkend nemáme na pláne žiadne majstrovské stretnutie, a tak naši zverenci majú dostatočný čas na psychickú i fyzickú regeneráciu počas nasledujúceho víkendu.