NEDEĽNÝ SUMÁR ZÁPASOV!

Starší žiaci:
Ružomberok - Dolný Kubín 2:3 (0:3 , 2:0 , 0:0)
Góly a asistencie: Nahálka Sebastián (Múdry Peter), Truban Matúš (Bodorík Timotej, Petras Marko), Čellár Matúš (Vráb Filip)

Mladší žiaci:
Ružomberok - Dolný Kubín 13:2 (3:0 , 5:1 , 5:1)
Góly a asistencie: Havko Dalibor (Hrkel Vladimír), Mikuš Ľubomír

Starší žiaci výborne zvládli vstup do sezóny 2017/2018 keď si po dobrom obrannom výkone v druhej a tretej tretine udržali náskok 3:0 z prvej tretiny. Za predvedenú hru a zvládnutý zápas s plným bodovým ziskom chlapcom gratulujeme!

Mladší žiaci nemali vstup do novej sezóny ideálny, keď prehrali s Ružomberkom vysoko 13:2. Netreba však zabudnúť spomenúť, že proti naším mladíkom narodeným v rokoch 2006/2007, dokonca 2008 nastúpilo v Ružomberskom drese 6 hráčov narodených v roku 2005. Na budúci víkend sa predstavíme na ľade Námestova, kde sa budeme snažiť vysokú prehru odplatiť.