Archív

OZNAM O MOMENTÁLNEJ SITUÁCII OHĽADOM TRÉNINGOVÉHO PROCESU A - MUŽSTVA A MLÁDEŽE

Ako iste každý sleduje situáciu, ktorá sa momentálne na Slovensku deje. Vláda na svojom včerajšom zasadnutí schválila núdzový stav a 2 týždňový lockdown kde zakázala amatérsky šport, čo pre nás znamená zastavenie súťaží a tréningového procesu tak seniorov ale aj celej mládeže. Sami situáciu sledujeme a hlboko analyzujeme a hľadáme možnosť ako pokračovať v tréningom procese.

MLÁDEŽ: Dorastenci stopercentní, piataci remizovali vo Zvolene

V nie príliš lichotivej situácii, ktorá v krajine momentálne vládne ohľadom šírenia Covid 19 sa do hry a zápasov dostali uplynulý víkend len dve naše kategórie. Stopercentní dorastenci v Ružomberku a piataci, ktorí remizovali vo Zvolene. Veríme, že to na istý čas nebude posledný zápas nielen pre tieto kategórie.

 

 

A - MUŽSTVO: Na Bratislavu nám to v tejto sezóne nejde, prehrali sme s nimi aj druhýkrát

Netradične v stredu sme v nahustenom programe odohrali ďalší ligový zápas. Chceli sme nadviazať na kvalitné výkony a výsledky s posledných zápasov čo sa nám žiaľbohu nepodarilo a s Bratislavou sme prehrali aj druhýkrát v sezóne. Mužstvo sužuje maródka, potrebujeme sa dať zdravotne do poriadku. 

 

A - MUŽSTVO: Preview pred zápasom s Hamuliakovom: Chceme nadviazať na dobrú formu a súpera v tabuľke preskočiť

Zajtrajším dňom sa otáča liga do svojho druhého kola základnej časti a to znamená, že privítame v Ružomberku HAMIKOVO Hamuliakovo, tentokrát v netradičnom čase už o 16:30. Súpera sme si už minule predstavili, teraz si doplníme len pár informácií ako sa im doteraz darilo.

 

 

A - MUŽSTVO: Súpera sme domov odprevadili s dvojciferným výsledkom

V druhú novembrovú sobotu sme v 7.kole hostili nováčika z Lučenca. Teší nás, že sme nadviazali na dobrú formu a pripísali sme veľmi dôležité body do tabuľky a tak sme sa priblížili v prvej trojke. Súpera sme domov odprevadili 10 gólmi o ktoré sa postarali siedmi rôzny strelci. 

 

A - MUŽSTVO: Preview: V sobotu privítame nováčika súťaže

Po šnúre víťazstiev a dobrých výkonov máme pred sebou ďalšiu výzvu. Tentokrát začíname sériu troch domácich zápasov zápasom s nováčikom HC Lučenec east.2021. Už z názvu musí byť všetkým jasné, že sa jedná o nováčika súťaže. Plány mali v lete veru veľké ako sa písalo v novinách no realita je iná. Nachádzajú sa dne tabuľky s počtom bodov 0 a so záporným skóre 11:64. Aj keď každý zápas sa začína od 0:0 velí nám zvíťaziť.

MLÁDEŽ: Dorastenci stopercentní

Tento víkend bol na zápasy troška chudobnejší. Do hry sa dostali v dvojzápasoch len naša U18 a U16 a šiestaci. Voľno mala prípravka a aj ôsmaci, ktorí sú momentálne v povinnej karanténe. Dorastenci brali body, kadetom sa darilo menej, šiestaci na body dvakrát remizovali. Poďme sa spoločne pozrieť na sumár zo zápasov ako ho videli jednotliví tréneri.

A - MUŽSTVO: Ďalšie dôležité 3 body do tabuľky si vezieme z Partizánskeho

Po výhre nad Senicou a veľmi dobrom zápase v Púchove sme cestovali do Partizánskeho. Ako iste všetci vedia úvod sezóny nám nevyšiel ale pomaličky sa rozbiehame a zbierame jeden bod za druhým. Výhra v Partizánskom nás priblížila opäť o krôčik bližšie k vytúženej prvej trojici po základnej časti.

 

HK ISKRA Partizánske – MHK AUTOCAR Dolný Kubín 1:2 (0:1, 1:1, 0:0)

Góly: Gašparovič (Tvrdík, Ondruška) - Hančiak (Hricko), Michalica (Gallo)

A - MUŽSTVO: Preview pred zápasom v Partizánskom

Máme tu sobotu s ním aj HOKEJ. Covid semafor a situaácia na Slovensku nám naďalej umožňuje hrať záaspy a priniesť divákom radosť z hokeja. Tentokrát sa naši chlapci predstavia opäť vonku, tentokrát na ľade Partizánskeho. Poďme si súpera v rýchlosti predstaviť.

MLÁDEŽ: Víkend priniesol veľa zápasov, v akcii boli všetci okrem kadetov a šiestakov

Posledný októbrový víkend si naša medvedia mládež skrížila hokejky so svojimi súpermi. Do akcie sa dostali dorastenci, ktorí v dvojzápase privítali Prešovských tučniakov, ôsmaci, ktorí cestovali do Púchova a privítali Panterov z Považskej Bystrice či piataci, ktorí odohrali 2 kvalitné zápasy v Žiari Nad Hronom. Tentokrát si zápasovú radosť užili aj prípravkári – štvrtáci na turnaji v Mikuláši a tretiaci v Martine. Kadeti a šiestaci mali voľno. Prinášame Vám reporty z jednotlivých zápasov.

Stránky