Archív

MLÁDEŽ: Po viac ako roku sa rozbehli súťaže mládeže a žiakov

Po dlhej, viac ako ročnej prestávke nastúpili do súťaží aj naše mládežnícke kategórie. Mládež si opäť mohla vychutnať tú pravú zápasovú atmosféru. Do boja zasiahli všetky kategórie okrem 5. HT. Dorastencov čakal víkendový dvojzápas v Ružomberku. Do hry zasiahla výrazne oklieštená zostava vinou choroby a zranení kde chýbali siedmi hráči. To ovplyvnilo aj zostavu kadetov, ktorí museli byť doplnení ôsmakmi pretože ostatní museli pomôcť dorastencom.

OZNAM

OZNAM

Ako iste všetci viete na našom zimnom štadióne bude prebiehať rozsiahla rekonštrukcia, ktorá potrvá podľa informácií, ktoré sme dostali do konca decembra. Tým pádom budeme nútení využívať ľad mimo Dolného Kubína. Preto budeme kombinovať prípravu na suchu v DK a prípravu na ľade mimo DK.

Prinášame Vám preto pár informácií:

Na slovíčko s trénerom A - mužstva Ľubomírom Pichoňským

A – mužstvo má za sebou prvé dva prípravné zápasy. V úvodnom sme podľahli Púchovu 8:3 a v druhom to proti juniorom Liptovského Mikuláša išlo až do nájazdov (5:6 po sn). Zaujímalo nás, aký je pohľad trénera Ľubomíra Pichoňského.

 

A - MUŽSTVO MÁ ZA SEBOU PRVÉ DVA PRÍPRAVNÉ ZÁPASY, O VÝSLEDKY NÁM V NICH NEJDE

Hokejisti MHK AUTOCAR Dolný Kubín majú za sebou prvé dva prípravné zápasy pred novou sezónou. Zverenci nového hlavného trénera Ľubomíra Pichoňského sa predstavili v Púchove a v Ružomberku si zmerali sily s juniorkou Liptovského Mikuláša.

Mládež pozná kalendár prípravných zápasov v auguste

3. augusta začína predsezónne obdobie našej mládeže tréningom na suchu. Vzhľadom na rekonštrukciu nášho štadióna bude táto príprava špecifická v tom, že budeme trénovať v LM od stredy do piatku kde aj prespíme, čo sa nám zdalo z logistického hľadiska ako najlepšie možné riešenie. Podľa toho sme aj naplánovali kalendár prípravných zápasov na mesiac august. Poďme sa spoločne pozrieť čo čaká našich mladých medveďov:

Príprava skončila, mladší žiaci si už užívajú prázdniny

Posledným júnovým dňom sa letná príprava mládeže skončila. Deti sa pobrali na prázdniny a dovolenky načerpať nové sily pred novou sezónou, ktorá začina už o mesiac. Prípravu v krátkosti zhodnotil tréner mladších žiakov Michal Šuták.

 

Ako prebehla príprava z tvojho pohľadu?

Po sezóne, ktorá bola výnimočná tým, že nikto nemohol predpokladať, že kedy deti budú môcť nastúpiť do sezóny a po ZOOM-e, ktorý sme robili a udržiavali deti sme začali letnú prípravu a spoznávali úskalia, kde máme svoje nedostatky.

Tréner ôsmakov a siedmakov Ivan Hricko: Zameranie v letnej prípravy malo jasný cieľ

Príprava na novú sezónu sa nám pomaly blíži ku koncu a v nej sme sa zamerali na ôsmakov a siedmakov. Na pár otázok odpovedal tréner týchto vekových kategórií Ivan Hricko. 

 

V príprave  sa momentálne nachádzate v poslednom 10 týždni. Keď sa spätne pozrieš ako prebehla príprava?

Tréner dorastu a kadetov Tomáš Lupták: Príprava prebieha zatiaľ bez vážnych problémov.

Príprava na novú sezónu sa nám pomaly blíži ku koncu a v nej sme sa zamerali na dorast a kadetov. Na pár otázok odpovedal tréner týchto vekových kategórií Tomáš Lupták. 

 

V ktorom týždni prípravy sa nachádzate?

Nachádzame sa v 8. týždni prípravy a pomaly sa blížime do finále

 

Ako zatiaľ prebieha príprava?

Stránky