Archív

TERMÍNY ZAČIATKOV LETNEJ PRÍPRAVY MLÁDEŽNÍCKYCH DRUŽSTIEV!!!

ROZPIS TRÉNINGOV NA ZAČIATOK LETNEJ PRÍPRAVY V SEZÓNE 2018/2019
 
 
STARŠÍ ŽIACI:
 
Hlavný tréner: František Duda
 
Asistent trénera: Ivan Hricko
 
Prvý tréning: zraz, pondelok 07.05.2018 o 14:15h - Zimný štadión 
 
Zoznam hráčov MHK Dolný Kubín starší žiaci pre prípravné obdobie:
Kreutz Adam
Čellár Matúš
Cengelová Nina
Meravý Jakub
Žilinec Jozef

Starší žiaci uspeli na floorballovom turnaji v Lendaku!

Naši starší žiaci si predĺžili sezónu, keď sa zúčastnili floorballového turnaja, ktorý sa konal 6.4.2018 v rázovitej podtatranskej obci Lendak. Na turnaji sa zúčastnili viaceré základné školy. Domáci Lendak, dve školy zo Spišskej Belej, Vrbova, a Dolného Kubína. Turnaj sa po celý čas niesol v duchu fair - play. Naši chlapci, dá sa povedať, prišli, videli, zvíťazili. Sme radi, že kolektív potrvdil súdržnosť a každý hráč prispel k víťazstvu na tomto turnaji svojím ja. Chceli by sme poďakovať najmä rodičom, ktorý tento výjazd zabezpečili finančne. 

4. ročník na turnaji v Michalovciach strieborní!!!

Od 30.3. do 1.4. sa naši Štvrtáci zúčastnili kvalitne obsadeného turnaja v Michalovciach. V prvý hrací deň sa stretli najskôr z Bajdejovom a potom z domácimi Michalovcami. Na druhý deň ich dokonca čakali až 3 veľmi ťažké zápasy postupne z HKL Bratislava, Kyjevom a Iskrou Partizánskym. V nedeľu ich čakal už len súboj z Trebišovom. Darilo sa im výborne keď na turnaji zaznamenali 6 výhier a iba jedinú prehru.

Mladší žiaci na turnaji v Dunajvároši

Cestu sme zvládli s tesným príhodom do Dunaujvároš, ale o to lepšie náí to šlo na ľade. Hrali sme dva zápasy 2 x 20 min, kde každá dvadsaťminútovka sa počíta ako samostatný zápas. Uhrali sme výhru a remízu proti slovenskému Zvolenu a dve výhry proti VASAS Budapešť. Čaká nás už len večera a regenerácia. Tešíme sa už na zajtra.

Druháci na turnaji v Novom Jičíne!

Uplynulý víkend naši druháci navštívili turnaj v Novom Jičíne. Premiérovo si mali možnosť zmerať sily s kvalitnými mužstvami z Česka. Naši chlapi a Nina :) podali bojovný výkon a pri troche šťastia mohli bojovať aj o vynikajúcu štrvtú priečku na tak kvalitnom turnaji. No po dvoch naozaj smolných zápasoch s prehrami o jediný gól to stačilo len na 11. miesto. Pre deti bol český hokej naozaj lekciou a verím, že si z turnaja odniesli veľmi veľa pozitívnych vecí. Ďakujeme rodičom za podporu počas celého turnaja a veríme, že sme vám urobili radosť! 

Prievidza valcuje súperov!

Starší žiaci:
Dolný Kubín - Prievidza 3:9 (1:5) , (2:3) , (0:1)
Góly a asistencie: Bodorík Timotej (Petrulák Marek), Chrastina Rastislav, Petrulák Marek
 
Súper a zároveň líder súťaže rozhodol o zápase v prvej tretine. Súper nás prevyšoval v nasadení, hernou ľahkosťou, v osobných súbojoch a samozrejme v zakončení. Nášmu mužstvu viazla kombinácia, nasadenie a ochota popasovať sa s kvalitným súperom. Myslíme si, že súper zvíťazil zaslúžene rozdielom triedy, a tak mu môžeme k víťazstvu len pogratulovať.
 
 
 

Druháci ovládli Michalovce!!!

Na konci mesiaca Február naši mladí zverenci ročníkom 2009 a mladší
vycestovali do Michaloviec. Chalani absolvovali večer prípravný zápas s
domácim celkom ktorý zvládli na výbornú. Ráno sme v podobnom duchu
absolvovali zápasy s mužstvami Humenné, Liba Academy a v zápase o prvé
miesto aj s družstvom Prešova. Na chlapcov sme všetci tréneri hrdí a
ĎAKUJEME za ich vzorovú reprezentáciu klubu. Pevne veríme ,že chuť a
nasadenie z turnaja nám zostane ešte dlhé roky.

Stránky