Archív

MLÁDEŽ: Začiatok letnej prípravy

ZAČIATOK LETNEJ PRÍPRAVY

 

JUNIORI, zraz, streda 11.5.2022, zimný štadión, čas: 16:15

Nina Cengelová, Marek Vilčinský, Samuel Bečka, Adam Brtoš, Matúš Čellár, Mathias Havlík, Jakub Meravý, Benjamín Parec, Jakub Lonek, Matúš Baláž, Andrej Pánik, Šimon Dalmanego, Samuel Dutka, Ivan Frajt, Filip Herbst, Samuel Hrivnák, Samuel Kmeť, Nicolas Kollárik, Lukáš Krakovský, Jakub Kubačák, Pavol Oros, Dávid Pelach, Matej Slovík, Martin Švalec, Andrei Puzdranovsky (UA), Tolia Revuka (UA)

MLÁDEŽ: Kadeti v posledných kolách nenašli premožiteľa, ôsmaci a šiestaci s jednou prehrou a jedným víťazstvom, piataci nenašli premožiteľa na turnaji v Brezne

Uplynulý týždeň bol plný zápasov. Kadeti dohrávali súťaž tromi zápasmi kde neprehrali, ôsmaci doma nestačili na Púchov a vysoko vyhrali v Detve, šiestaci hrali podobne ako ôsmaci. Piataci sa zúčastnili turnaja v Brezne kde porazili každého a tešili sa z prvého miesta.

Poďme sa spoločne pozrieť na reporty z jednotlivých zápasov.

KADETI

MHK Dolný Kubín - HK Brezno 6:5 (3:1, 1:2, 2:2)

PROFESIONALIZÁCIA NÁŠHO KLUBU BEŽÍ NAPLNO

Profesionalizácia nášho klubu beží naplno! Po niekoľkomesačnej príprave spúšťame implementáciu moderných manažérskych procesov. Dnes zverejňujeme jeden z najdôležitejších dokumentov - PRAVIDLÁ KOMUNIKÁCIE doplnené o SCHÉMU KLUBU. Každý tak má prehľad o tom, čo, kde a s kým treba komunikovať a kto je za čo zodpovedný. Postupne predstavíme napr. ETICKÝ KÓDEX, ZÁKLADNÉ ZÁSADY RODIČA HOKEJISTU, VÍZIU A METODIKU KLUBU, PRAVIDLÁ HODNOTENIA TRÉNEROV a mnoho iného. Všetko bude transparentne zverejnené na našom webe a každý sa na tieto pravidlá môže odvolávať.

VYHLÁSENIE MHK DOLNÝ KUBÍN K VZNIKU NOVÉHO KLUBU

VYHLÁSENIE MHK DOLNÝ KUBÍN K VZNIKU NOVÉHO KLUBU

 

V našom meste je snaha o založenie nového hokejového klubu. Týka sa to teda aj nás, Medveďov z MHK Dolný Kubín a aj celej hokejovej verejnosti. Preto vydávame toto vyhlásenie.

Dva hokejové kluby, v malom meste s jednou ľadovou plochou, sú nešťastie. Tento záver potvrdzujú príklady z Detvy, Púchova alebo z Kežmarku, kde vznik druhého klubu v meste viedol preukázateľne k rozkladu mládežníckeho hokeja.

MLÁDEŽ: Mládež bola úspešná

Výsledkový servis mládeže:

KADETI

SPORT TREND Žiar nad Hronom - MHK Dolný Kubín 1:14 

Góly: 8x Mikuš, 2x Hubočan, 2x Vráb, Hrkel, Gabara

Zostava: Prádel, Hojo O. - Hrkel - Hojo S., Mažári - Sekereš, Žáčik – Rosinský - Mikuš - Vráb - Kubačka, Hubočan - Mráz - Gabara, Flajs - Szabó - Havko 

 

MLÁDEŽ: Do hry sa dostali len kadeti a piataci, ostatní mali voľno

Uplynulý víkend bol na zápasy našich mládežníkov chudobný. Do hry sa dostali len kadeti a piataci. Piataci zvíťazili v Brezne a kadeti vo vyrovnanom zápase prehrali o gól na ďalekom východe. Prinášame reporty z jednotlivých zápasov.

KADETI

HK Humenské Levy 3:2 MHK Dolný Kubín 

Góly: Žáčik, Hrkel

MLÁDEŽ: Medvede odohrali 11 zápasov a 2 turnaje

Uplynulý týždeň a víkend sa niesol v znamení zápasov. Viac sa hralo ako trénovalo, niektoré kategórie odohrali aj 4 zápasy. Do hry sa dostali všetci od dorastnecov až po najmenších medvedíkov, ktorí si zmerali sily prvýkrát v miniturnaji. Prinášame Vám reporty zo všetkých zápasov.

 

DORAST

MŠKM Trebišov – MHK Dolný Kubín 2:4 (0:2, 2:1, 0:1)

Góly: Mikuš, Mikuš (Stas), Mikuš, Bečka (Čellár, Parec)

MLÁDEŽ: Odohrali sme náročný víkend, postihla nás veľká maródka čo sa podpísalo aj na niektorých výsledkoch

Hokejový víkend nás čakal aj tentokrát. Zápasov bolo požehnane no zasiahla nás veľká maródka v družstvách ôsmakov, kadetov aj dorastu čo sa prejavilo aj na výsledkoch. Jediný piataci a šiestaci hrali ako tak v plných zostavách a hneď to bolo vidno jednak na hre ale aj na výsledkoch. Prinášame vám výsledkový servis z jednotlivých zápasov.

 

DORAST

HT Liptovský Mikuláš - MHK Dolný Kubín19:2 (3:0, 6:0, 10:2)

MLÁDEŽ: Výsledkový servis mládeže

Naša mládež odohrala uplynulý týždeň veľa zápasov. Niektorým sa darilo viac, niektorým menej ale sme veľmi radi, že môžeme hrať, že môžeme hrať čo najviac. Poďme sa pozrieť ako sa našim mladým medveďom darilo.

 

DORAST

HC Lučenec – MHK Dolný Kubín 3:1 (2:0, 1:0, 0:1)

A - MUŽSTVO: So sezónou sme sa rozlúčili veľmi dobrým výkonom

A - mužstvo má sezónu 2021/2022 za sebou. Jej bilancovanie príde na rad neskôr. Včera sme odohrali posledný zápas s Piešťanmi v ktorom sme sa chceli dôstojne rozlúčiť s našimi fanušíkmi, ktorí nás chodili do Ružomberka podporovať po celú sezónu. Aj keď sme nevyhrali myslíme, že sme sa rozlúčili s hlavami hore a odohrali sme veľmi dobrý zápas. ,,Bola to pre nás náročná sezóna, ktorú sme celú odohrali mimo nášho zimného štadióna.

Stránky