Archív

VYSPOVEDALI SME NÁŠHO NOVÉHO GÓLMANA

Ani počas prestávky od zápasového kolotoča v pozadí klubu pracujeme. Po tom čo sme doplnili brankársky post Vám s našim novým gólanom prinášame rozhovor.
 
V krátkosti sa predstav našim fanúšikom.
Ahojte volám sa Erik Janek. Mám 19 rokov a pochádzam zo Žiliny. Medzi moje záľuby patria športové aktivity, rád trávim čas s rodinou a keď je čas pozriem si NHL alebo cyklistiku. Môj idol je Peter Sagan.

OD ZAJTRA 19.10.2020 SA VRACIAME DO TRÉNINGOVÉHO PROCESU ZA PRÍSNYCH OPATRENÍ

Na našom mimoriadnom zasadnutí vedenia klubu spolu s trénermi sme sa zaoberali situáciou, ktorá výrazným spôsobom zasahuje do výchovného vzdelávania mladých hokejistov a narúša náš tréningový proces mládeže v našom klube. Po dôkladnej analýze aktuálneho stavu sme vypracovali v súlade s nariadeniami Vlády SR, hlavného hygienika a regionálneho úradu verejného zdravotníctva podrobný manuál a rozpis tréningových jednotiek na ľade pre každú mládežnícku kategóriu až do obdobia pokiaľ sa situácia neuvoľní.

A - MUŽSTVO: MHK AUTOCAR DOLNÝ KUBÍN DOPĹŇA BRANKÁRSKY POST, PRICHÁDZA ODCHOVANEC ŽILINY

Aj keď všetci vieme aká je momentálne doba, že sútaže sú pozastavené, my v zákulisí stále pracujeme, aby sme sa posúvali stále vpred. V A - mužstve posilňujeme brankársky post, prichádza Erik Janek.
 
Poďme si bližšie predstaviť nášho nového gólmana: Erik Janek je odchovancom žilinského hokeja kde strávil celú svoju kariéru s výnimkou pár zápasov v Považskej Bystrici
 

Kontroverzne mu ušla NHL, bol hrdinom Sparty. Kubínska posila aj o pästiach s legendou

Takmer štyristo zápasov v českej hokejovej extralige, dva roky v americkej juniorskej súťaži WHL a dva tituly so Spartou Praha. Takto v skratke vyzerala kariéra novej posily Dolného Kubína, 36-ročného Jakuba Langhammera. Nejde o prvé pôsobisko na Slovensku. Odchovanec Kladna hral už za Liptovský Mikuláš a naposledy v Martine.

 

Začiatkom tohto roka ste sa rozhodli aktívnu hokejovú kariéru skončiť. Aké boli dôvody?

ZÁPAS S MHK KEŽMAROK HODNOTÍ STRELEC NÁŠHO PRVÉHO GÓLU V SEZÓNE MATEJ HANČIAK

 
V sobotu sme odohorali prvý súťažný zápas v novej sezóne proti Kežmarku. Vypadá to tak, že na nejaký čas aj posledný nakoľko všetky súťaže okrem Tipos Ligy dostali červenú. Poďme sa spolu pozrieť ako zápas zhodnotil strelec nášho prvého gólu v sezóne Matej Hančiak.
 

OD ZAJTRA (UTOROK 13.10.2020) ZASTAVUJEME TRÉNINGOVÝ PROCES DO ODVOLANIA

Na základe uznesenia vlády a krízového štábu Slovenskej Republiky je od zajtrajšieho dňa (utorok 13.10.2020) zákaz zhromažďovania sa nad 6 osôb a od štvrtka  15.10. úplný zákaz preto od zajtra (utorok 13.10.2020) ZASTAVUJEME TRÉNINGOVÝ PROCES NA ZIMNOM ŠTADIÓNE zatiaľ do odvolania. Na zajtrajšej rannej porade trénerov a vedenia klubu si určíme akým spôsobom budeme fungovať. Tak isto čakáme aj na bližšie správy a nariadenia od krízového štábu a vlády SR. Hneď ako budeme vedieť niečo viac, budeme Vás ihneď informovať.

MLÁDEŽ: Kadeti a ôsmaci s dvojzápasmi, 7. HT v akcii v len v sobotu

Máme za sebou ďaľší víkend plný hokeja no podľa včerajších opatrení vlády asi na dlhšie aj posledný. Okrem A - mužstva MHK AUTOCAR Dolný Kubín boli v hre aj mládežnícke družstvá. Kadeti odohrali 2 zápasy, 8.HT takisto dva, 7.  a 6. HT len v sobotu. Piataci mali voľný víkend, prípravke sa ešte súťaže nezačali.Poďme sa pozrieť na reporty zo všetkých zápasov.

KADETI  

BARANI Banská Bystrica - MHK Dolný Kubín 4:1 (1:0, 2:0, 1:1)

Góly: Mikuš

A - MUŽSTVO ZVLÁDLO VSTUP DO SÚŤAŽE NA JEDNOTKU

MHK AUTOCAR Dolný Kubín - MHK Kežmarok 6:2 (1:1, 3:0, 2:1)

Góly: Hančiak (Hricko), Jendroľ (Nátny), Sluka (Hančiak), Hricko (Nátny), Michalica (Langhammer), Jonák (Michalica, Langhammer)

Zostava: Poburíni, Janek - Šeliga, Javorka, Jonák, Langhammer, Michalica - Sluka, Jendroľ, Hricko, Bukna, Hančiak - Lupták J., Lupták T., Šugár, Nátny, Maňuch

 

Stránky