Archív

Mladší žiaci z Rimavskej Soboty s pohodlným výsledkom

HKM Rimavská Sobota - MHK Dolný Kubín 3:10 (3:2, 0:6, 0:2)

Góly: Mikuš (Svýba, Franek), Hanus (Krajňák), Orolím, Mikuš (Plichta Alex), Ondečko (Krajňák), Foltin (Mikuš, Plichta Alex), Mikuš (Foltin,Plichta Alex), Mikuš (Krajňák, Ondečko), Plichta Alex (Mikuš), Gábor (Orolím)

Zostava: Buzák, Herbst - Svýba, Masláková, Mikuš, Foltin, Plichta Alex - Kubek, Franek, Jadroň, Gábor, Orolím - Brestovský, Števček, Krajňák, Ondečko, Bakoš, Vencel

Mladší žiaci odohrali kvalitný zápas v Žiline

MSHKM Žilina - MHK Dolný Kubín 9:5 (2:1, 5:3, 2:1)

Góly: Mikuš (Plichta Alex), Mikuš (Plichta Alex), Foltin (Mikuš), Foltin (Mikuš), Mikuš  

Zostava: Buzák, Herbst - Svýba, Masláková, Mikuš, Foltin, Plichta Alex - Franek, Kubek, Orolím, Gábor, Jadroň - Brestovský, Krjaňák, Ondečko, Bakoš, Vencel

 

Starší žiaci napriek slabučkej tretej tretine s výhrou

MHK Dolný Kubín - HC Lučenec 5:2 (3:0, 2:1, 0:1)

Góly: Hubočan (Mikuš, Havlík), Havlík (Pavlák), Brtoš (Turoň, Hrkel), Hrkel (Turoň, Katreniak), Bečka (Čellár)

Zostava: Prádel - Kreutz, Havlík, Katreniak, Meravý - Čellár, Bečka, Pavlák, Hubočan, Vráb, Mikuš, Brtoš, Turoň, Hrkel

Tretiaci na ďalšom turnaji v Ružomberku

Tretiaci majú za sebou další úspešne zvládnutý miniligový turnaj.V Ružomberku sme dokonale využili naše herné poznatky ,ktoré sme získali pri hre na veľkom ihrisku.Výborne sme korčulovali ,bránili a v útočnej fáze predvádzali pekné akcie.Do konca sezóny na nás čakajú ešte dva turnaje, kde sa budeme snažiť naše výkony zopakovať .

Po Martine mladší žiaci s výborným výkonom aj vysokým víťazstvom vo Zvolene

HKM Zvolen - MHK Dolný Kubín 1:7 (0:1, 0:2, 1:4)

Góly: Franek (Kubek), Plichta Alex (Foltin), Krajňák (Franek), Mikuš (Ondečko), Orolím (Brestovský), Orolím (Jadroň), Plichta Alex (Foltin)

Zostava: Buzák, Herbst – Svýba, Masláková, Mikuš, Foltin, Plichta Alex – Franek, Kubek, Orolím, Gábor, Jadroň – Brestovský, Krajňák, Ondečko, Vencel 

 

STARŠÍ ŽIACI NASTRIEĽALI V DVOCH ZÁPASOCH AŽ 19 GÓLOV!

MHA Martin - MHK Dolný Kubín 0:6 (0:1, 0:1, 0:4)

Góly: Bečka, Meravý, Havlík (Pavlák, Čellár), Pavlák (Kreutz), Brtoš (Hrkel), Havlík (Kreutz)

Zostava: Prádel -  Havlík, Kreutz, Meravý, Katreniak - Čellár, Mikuš, Bečka, Vráb, Bečka, Hubočan, Havko, Hrkel, Brtoš

V stredu výborný výkon mladších žiakov s vysokým víťazstvom nad Martinom

MHK DOLNÝ KUBÍN - MHA MARTIN 9:3 (2:2, 3:1, 4:0)

Góly: Jadroň (Gábor, Orolím), Foltin (Plichta Alex), Mikuš (Foltin), Jadroň (Kubek), Svýba (Plichta Alex), Mikuš (Plichta Alex), Krajňák (Jadroň), Plichta Alex (Svýba), Bakoš (Krajňák)

Zostava: Madásc, Gašparíková – Svýba, Masláková, Mikuš, Foltin, Plichta Alex – Franek, Kubek, Jadroň, Gábor, Orolím – Brestovský, Števček, Hasák, Krajňák, Vencel, Bakoš

 

Vyrovnaný zápas mladších žiakov tesne pre Považskú Bystricu

HK 95 POVAŽSKÁ BYSTRICA - MHK DOLNÝ KUBÍN 8:6 (4:2, 1:3, 3:1)

Góly: Jadroň (Gábor), Plichta Alex (Mikuš), Mikuš (Foltin), Plichta Alex (Mikuš), Foltin, Jadroň 

Zostava: Madács – Svýba, Masláková, Mikuš, Foltin, Plichta Alex – Franek, Kubek, Jadroň, Gábor, Orolím – Števček, Brestovský, Hanus, Hasák, Bakoš, Vencel 

 

ROZPIS ZÁPASOV TURNAJA 4. ROČNÍKOV

Časový rozvrh zápasov turnaja 2.3. - 3.3.2019:

SOBOTA 2.3.2019:

zápas č. 1: 09:00 - 10:15 - D. Kubín - Ružomberok

                   10:15 - 10:30 Úprava ľadovej plochy

zápas č. 2: 10:30 - 11:45 - Martin - L. Mikuláš 

                    11:45 - 12:00 - Úprava ľadovej plochy

zápas č. 3: 12:00 - 13:15 - Ružomberok - Partizánske

                    13:15 - 13:30 - Úprava ľadovej plochy 

Stránky