Archív

A - MUŽSTVO ODOHRALO PRVÝ PRÍPRAVNÝ ZÁPAS

Po viac ako pol roku nastúpilo do zápasu aj naše A - mužstvo MHK AUTOCAR Dolný Kubín, ktoré hostilo súpera z RIMAVSKEJ SOBOTY. Pre nás išlo o prvý prípravný zápas pred novou sezónou, súper mal už jeden v nohách keď sa o 2 dni skôr predstavil v ŽiarI Nad Hronom. Zápas nám síce výsledkovo vôbec nevyšiel ale predvedená hra nebola vôbec zlá a v zápase dostali príležitosť aj mladí hráči a nastúpili sme len so 14 korčuliarmi čo bolo v zápase cítiť. Poďme sa pozdrieť ako zápas zhodnotil športový manažér Marek Huba.

 

MLÁDEŽ: Začali sa prvé kolá súťaží mládeže, v akcii ale bola len naša 8.HT

Po vyše ako pol roku sa rozbehli prvé súťažné zápasy mládeže v novej sezóne. Do zápasu nastúpili len 8 - maci nakoľko pre nedohodu SZĽH a rozhodcov odložili víkendové kolá kadetov. 7.HT mala 1.kolo voľno a piataci začinajú súťaž až budúci týždeň. Teda dúfame, že sa pre nepriaznivú situáciu s ochorením COVID 19 bude pokračovať. Poďme sa teda pozdrieť na report zo zápasu 8.HT.  

8.HT

MHK Dolný Kubín : HKM Zvolen 3:9

TRÉNINGY NAJMENŠÍCH MEDVEĎOV

Sezóna sa rozbehla, rozvrhy sa Nám ako tak utriasli, nariadenia sme si nastavili. Tréningový proces kategórií, ktoré hrajú súťaže už prebehia od polovice augusta. Teraz už konečne prišiel rad aj na naše najmenšie medveďe. Tie začnú od zajtra (Utorok 22.9.2020) a budú trénovať zatiaľ 3x do týždňa a to v utorok, streda a sobotu. Časom keď sa zmiernia opatrenia pridáme aj tréningy na suchu.

 

Tréningy 2. ročník, 1. ročník a predškoláci a mladší v sezóne 2020/2021:

 

CENY VSTUPENIEK A PERNAMENTIEK NA SEZÓNU 2020/2021

Pomaly sa Nám blíži prvé kolo 2.hokejovej ligy, ktoré je naplánované na sobotu 10. októbra. Ešte síce nevieme s kým a kde začneme súťaž a ani presný hrací model na ktorom sa pracuje no môžeme prezradiť, že bude atraktívnejší než minulú sezónu a nielen tým, že budeme hrať skupinu východ ale aj samotným modelom. Oproti minulej sezóne prišlo k navýšeniu cien vstupného, nakoľko platia prísne opatrenia a zníženie kapacity do 500 divákov v interriéri do ktorého sa ale nezapočitávajú miesta na státie a samozrejme aj náklady na organizovanie zápasu stúpnu. 

Sútaže žiakov na sezónu 2020/2021 vylosované

Sútaže žiakov na sezónu 2020/2021 vylosované

SZĽH a SSZĽH vylosovali sútaže kadetov, mladších a starších žiakov. Prípravky majú vylosované skupiny, termíny jednotlivých turnajov si navrhujú kluby sami po dohode medzi účastníkmi.

 

Kadeti začínajú 26. 9. doma s HC 07 Detva a na druhý deň cestujú do Lučenca

PRÍPRAVA MLÁDEŽE: Vo víkendových zápasoch si žiaci zmerali sily s Ružomberkom a Liptovským Mikulášom

Uplynulý víkend patril na našom zimnom štadióne hokeju. V príprave na novú sezónu sa predstavila naša mládež, ktorá si zmerala sily s Ružomberkom a rovesníkmi s Liptovského Mikuláša. V sobotu sa predstavili siedmaci, šiestaci s piatakmi a kadeti. V nedeľu nastúpili do boja žiaci od osmakov až po piatakov.

Prinášame Vám report s jednotlivých zápasov:

8.HT

PRÍPRAVKA NA TURNAJI LION CUP V LEVICIACH

Po troch týždňoch sme sa vrátili na miesto kde sme absolvovali týždenné herné a kondičné sústredenie pred novou sezónou. Na zimný štadión do Levíc. Tento krát tam ale cestovali naše najmenšie medvede, ktoré sa zúčastnili kvalitne obsadeného turnaja LION CUP za účasti 2 družstiev domácich Levíc, 2 družstiev Prievidze a Slovana Bratislava.

Konečné poradie turnaja:

1. HC Slovan Bratislava

2. MŠHK Prievidza B

3. MŠHK Prievidza A

PRÍPRAVA MLÁDEŽE: Kadeti si zmerali sily s Banskou Bystricou

V ďalšom prípravnom zápase pred novou sezónou sa predstavili naši kadeti doplnení o niektorých hráčov 8.HT proti Banskej Bystrici. Po dvoch zápasoch v Leviciach a jednom v Ružomberku sa predstavili prvý krát na domácom ľade. Zápas bohatý na šance sa ale skončil futbalovým výsledkom 1:1. V doplnkových nájazdoch bolo úspešné naše družstvo.

 

MHK Dolný Kubín - Banská Bystrica 1:1 (0:1, 0:0, 1:0)

Gól: Havlík

ROZPIS TRÉNINGOV NA SEZÓNU 2020/2021

Od dnešného dňa máme známy rozvrh hodín na základnej škole Martina Kukučína v ktorej máme športové triedy. Samozrejme snažili sme sa pozerať aj na rozvrhy iných škôl pretože v mládeži máme máme deti aj na iných školách. Prinášame Vám rozpis tréningov na ľade ako by to malo v sezóne 2020/2021 vyzerať. Doplníme ešte školské tréningy pre prípravku a predprípravku po konzultácii so školou nakoľko v nej sú prísne opatrenia proti COVID - 19. Tak isto budú v priebehu týždňa doplnené aj tréningy brankárov a off ice príprava mimo ľadu.

PONDELOK

Stránky