MLÁDEŽ: Konečne!!! Uplynulý víkend sa rozbehol sa zápasový kolotoč

utorok, 18. január 2022 - 13:00

Konečne!!! Po dlhých dvoch mesiacoch bez tréningov na ľade ale hlavne zápasov sa opäť rozbehol zápasový a tréningový kolotoč. Všetko sa zmenilo z hodiny na hodinu a dorastenci a kadeti už cestovali na súťažné zápasy cez víkend. Žiakov ešte čakali prípravné zápasy. 

TRÉNERSKÉHO ŽEZLA V NAŠOM KLUBE SA UJÍMA JÁN PLEVA

nedeľa, 2. január 2022 - 13:49

Začiatkom nového roka nastali v našom klube zmeny na trénerskom poste. Ľubomíra Pichoňského strieda Ján Pleva, ktorý preberá A – mužstvo, dorast a bude pôsobiť aj pri mládeži. Predstavujeme Vám nášho nového člena realizačného tímu.

Aj náš klub podporuje spoločné vyhlásenie športových zväzov a mládežníckych športových klubov, žiadame obnovenie tréningového procesu i súťaží

utorok, 14. december 2021 - 9:44

Mládežnícke hokejové kluby na Slovensku napísali premiérovi a vláde SR otvorený list ohľadom opätovného spustenia tréningového procesu ako aj zápasov. Náš klub samozrejme túto iniciatívu podporil.

OZNAM O MOMENTÁLNEJ SITUÁCII OHĽADOM TRÉNINGOVÉHO PROCESU A - MUŽSTVA A MLÁDEŽE

štvrtok, 25. november 2021 - 9:20

Ako iste každý sleduje situáciu, ktorá sa momentálne na Slovensku deje. Vláda na svojom včerajšom zasadnutí schválila núdzový stav a 2 týždňový lockdown kde zakázala amatérsky šport, čo pre nás znamená zastavenie súťaží a tréningového procesu tak seniorov ale aj celej mládeže.

MLÁDEŽ: Dorastenci stopercentní, piataci remizovali vo Zvolene

pondelok, 22. november 2021 - 13:50

V nie príliš lichotivej situácii, ktorá v krajine momentálne vládne ohľadom šírenia Covid 19 sa do hry a zápasov dostali uplynulý víkend len dve naše kategórie. Stopercentní dorastenci v Ružomberku a piataci, ktorí remizovali vo Zvolene.

Stránky

Subscribe to Front page feed