4. ROČNÍK NA TURNAJI V KOŠICIACH ZLATÍ

V utorok 27.8.2019 sa naše družstvo zúčastnilo turnaja 4. Ročníkov v Košiciach v Aréne Sršňov. Okrem domácich tu štartovali HC Košice, HKM Michalovce, HK Sabinov, HK Spišská Nová Ves, MHC 46 Bardejov, P.H.K Prešov, Liba Academy a naše KUBÍNSKE MEDVEDE. 

Naše družstvo doplnené aj tretiačikmi na čele s gólmanom sa v B skupine stretlo s domácimi SRŠNE KOŠICE Y, HC KOŠICE, HK Sabinov a MHC 46 Bardejov. Darilo sa im výborne keď skupinu odohrali bez zaváhania a to im zabezpečilo priamy postup do finále. Vo finále nadviazali na vynikájúce výkony zo skupiny a P.H.K Prešovu nedali šancu a z turnaja vezú domov zlaté medaile. 

Aj keď mi na výsledky nehráme určite to poteší a dúfame, že to deťom dodá ešte viacej chuti do ďalšej práce.

Zostava: Košťál - Kutlík Matúš, Kampoš Tomáš, Dudáš Marek, Kováš Martin, Červeň Tibor, Čellárová Nina, Gašparík Lukáš, Hurák Oliver, Marek Grobarčík

 

Tréner Milan Jonák:  Naše malé medvede včera vycestovali na výborne pripravený turnaj do Košic. Turnaj sme začali výborne a v prvom zápase sme vyhrali vysoko 36:1.Skupinu sme zakončili bez straty bodu. Poradili sme si s HC Košice,Bardejovom a Sabinovom. Vo finálovom zápase na nás čakali tučniaky z Prešova,ktoré sme zdolali. S celkovým skóre 74:15 !!!! sme turnaj zakončili s úsmevom na tvári a so zlatom na krku.