4th International Cup U11 Dolny Kubin Orava Skipark 2014

4th International Cup U11 Dolny Kubin Orava Skipark 2014.
Mestský hokejový klub Dolný Kubín zorganizoval v dňoch 27.- 29. 12. 2014 medzinárodný hokejový turnaj 4.ročník Orava Skipark 2014 v kategórii U11. Turnaja sa zúčastnilo celkom 10 mužstiev, 6 zo zahraničia a 4 zo Slovenska. Víťazom turnaja sa stalo mužstvo HC Neman Grodno (BLR),Kubínske medvede skončili na 9. mieste.V rámci spoločenskej časti programu navštívili účastníci (170 hokejistov a 150 rodičov), Aquarelax a lyžiarske terény Kubínskej hole. Okrem hodnotných športových výkonov prispelo podujatie k vydarenej propagácii mesta Dolný Kubín. 

Konečné umiestnenie mužstiev: 

1.HC Neman Grodno (BLR) 
2. Hoba Bratislava (SVK ) 
3. Pardaugava Riga (LOT) 
4. Ldinka Kyjev (UKR) 
5. Donbass Doneck (UKR) 
6.MŠK Púchov (SVK) 
7. Frýdek-Místek (CZE) 
8. Sdusor Minsk (BLR) 
9. MHK Dolný Kubín (SVK) 
10. HK Levice (SVK) 

Individuálne ocenenie najlepší hráč turnaja:

Nikita Zozulia - Ldinka Kyjev(UKR) 

Najlepší brankár turnaja:

Ján Korec – Hoba Bratislava (SVK) 

Najlepší obranca turnaja:

Daniil Kristhtofick- HC Neman Grodno (BLR) 

Výsledky zápasov / Results Game

Piatok 27. 12. 2013

Sobota 27. 12. 2014
1. 06:30 – 07:30 MHK Dolný Kubín –HC Frýdek-Mistek 4:4
2. 07:45 – 08:45 HK Levice – Ldinka Kyjev 0:5
3. 09:00 – 10:00 Pardaugava – Sdusor Minsk 9:2
4. 10:15 – 11:15 Hoba Bratislava – HC Neman Grodno 3:6
5. 11:30 – 12:30 MHK Dolný Kubín – Donbass Doneck 1:6
6. 12:45 – 13:45 HK Levice – Mšk Púchov 0:3
7. 14:00 – 15:00 Hoba Bratislava – Frýdek-Mistek 10:4
8. 15:15 – 16:15 Ldinka Kyjev – Sdusor Minsk 9:0
* * * * * * * * 
9.19:45 – 20:45 Donbass Doneck – HC Neman Grodno 2:3
10. 21:00 – 22:00 Mšk Puchov – Pardaugava Riga 1:2

nedeľa 28. 12. 2014

11. 06:45 – 07:45 MHK Dolný Kubín – Hoba Bratislava 2:5
12. 08:00 – 09:00 HK Levice – Sdusor Minsk 0:1
13. 09:15 – 10:15 Frýdek-Mistek – HC Neman Grodno 2:2
14. 10:30 – 11:30 Ldinka Kyjev – Pardaugava Riga 1:0
15. 11:45 – 12:45 Hoba Bratislava– Donbass Doneck 5:3
16. 13:00 – 14:00 Mšk Púchov– Sdusor Minsk 2:0
17. 14:15 – 15:15 MHKDolný Kubín – Hc Neman Grodno 1:5
18. 15:30 – 16:30 Pardaugava Riga– HK Levice 7:1
19. 16:45 – 17:45 Donbass Doneck – HC Frýdek-Místek 7:0
20. 18:00 – 19:00 Mšk Púchov – Ldinka Kyjev 0:2

Nedeľa 29.12 2013

21. semifinále HC Neman Grodno – Pardaugava Riga 1:0
22. semifinále Ldinka Kyjev –Hoba BA 2:3
23. HK Levice – MHK Dolný Kubín 1:2 (zapas o 9–10 miesto)
24. HC Frýdek-Místek – Sdusor Minsk 3:2 sn (zápas o 7 -8 miesto)
25. Donbass Doneck – Mšk Púchov 4:1 (zápas o 5–6 miesto)
26. Ldinka Kyjev-Pardaugava Riga 0:4 (zápas o 3-4 miesto)
27. Hoba BA-HC Neman Grodno 0:3 (finále o 1–2 miesto)