Ako prvého ohľadom minulej sezóny a čo to aj ohľadom novej sme vyspovedali trénera zlatých minuloročných starších žiakov Ivana Hricka

Aká bola sezóna z Vášho pohľadu?

Sezóna bola z môjho pohľadu v podstate úspešná. Starším žiakom sa podaril husársky kúsok, keď hneď prvú sezónu v I. lige starších žiakov obsadili prvú priečku. Naši mladší žiaci zase podávali stabilne kvalitné výkony a dokázali súperiť aj s "veľkými" družstvami. Štvrtáčikovia si od januára skúsili zápasy a záverečný turnaj v Žiline na veľké ihrisko a uhrali vyrovnanú partiu so Žilinou, Spišskou Novou Vsou aj so Slovanom Bratislava. No a naše najmenšie medvedíky hokej baví stále viac a viac. Inak ako na jednotku uplynulú sezónu hodnotiť nemôžem.

 

Každý ambiciózny človek a zvlášť športovec si kladie určité ciele. Čo sa Vám podarilo naplniť? 

Konkrétne ja som mal nejaké interné ciele v každom jednom ročníku. U starších žiakov sme už viac dbali na náväznosť poctivých výkonov, znížit počet odfláknutých a odovzdaných výkonov ako v tréningoch, tak v zápasoch - tento cieľ sa naplnil. U našich deciek máme ciele skoro vždy rovnaké, aby hrali hokej s úsmevom a radosťou :)

Ako dopadla uplynulá sezóna?
S minulou sezónou som spokojný. Každou jednou sezónou nám rastie počet detí v klube. Inak tomu nebolo ani tento rok. To je pre nás najdôležitejšie.
 
 
Môžete pred začiatkom letnej prípravy prezradiť nejaké novinky?

 

Čo sa týka noviniek pred letnou prípravou, tak určite tou najväčšou je, že skladáme tím kadetov na sezónu 2019/2020 a konečne sa posúvame vyššie od žiackych kategórii a aj v Dolnom Kubíne sa bude hrať liga kadetov. Omladili sme aj trénerský káder, keď s nami v ďalšej v príprave nebude pokračovať tréner Duda.

Môžete prezradiť aj ciele do novej sezóny?

 

Ciele v novej sezóne sa moc oproti tej starej nezmenia. Opäť získať čo najväčší počet nových detí do klubu. Dbať na náborovú činnosť a ukázať ostatným deťom, ktoré ešte ku nám neprišli aké je super hrať hokej za Kubínske Medvede!