AKO TRÁVIA VIANOCE NAŠI CHLAPCI Z A - MUŽSTVA?

Po turbulentnom a náročnom roku 2020 prišiel pohodový čas Vianoc. Ako ho trávia naši chlapci z A - mužstva?

Ján Šeliga: Dnešný deň,Štedrý deň trávim po väčšine v posteli pred telkou sledovaním Vianočných rozprávok a filmov. Samozrejme z rána ak niečo este treba alebo nám niečo chýba na varenie večere alebo nejaké drobnosti skočím do obchodu nakúpiť. Keďže sa u nás pôstí tak si dám len ľahučké raňajky a netrpezlivo čakám kedy sa dovarí večera, aby som sa mohol poriadne nafutrovať haha. Potom sa znova vyvalím pred TV a fučím a hnevám sa sám na seba ako som sa prejedol. V nejakom takomto móde trávim celé sviatky, čisto len oddych tv a jedlo. Samozrejme chodievam navštevovať najbližších a skúšam aj ich kuchyňu haha. Aj keď tento rok neviem sám ako to bude keďže sú tie obmedzenia a všetko okolo toho.Takže sviatky strávim pravdepodobne s hlavou v hrncoch a posteli so svojou najbližšou rodinou a snúbenicou.
 
Filip Bukna: Tieto Vianoce budú po 25 rokoch úplne iné ako som trávil doteraz, k čomu prispela aj momentálna situácia s covidom. Keďže táto choroba neobišla ani moju rodinku, tak dnešný štedrý deň strávim u svokrovcov. Tieto Vianoce budú o to krajšie, že v auguste nám do rodinky pribudol synček a budú to jeho prvé Vianoce s nami načo sa veľmi teším. Keby som večeral dnes doma tak viem presne čo ma na stole čaká, ale keďže dnes to bude zmena nechám sa prekvapiť :-) . Tak všetkým želám šťastné a veselé a mojej rodinke hlavne zdravíčko nech sa čím skôr vyzdravia.
 
Lukáš Sluka: Vianoce trávim spolu s mojimi najbližšími. Na štedrý deň ideme spolu s manželkou ku rodičom. Tam v kruhu rodiny nasávame vianočnú atmosféru pozeraním vianočných rozprávok a počúvaním vianočných pesničiek. Popri tom balíme ešte posledné darčeky a sem tam pomôžem aj s prípravou štedrovečerného stola. Večera začína modlitbou, neskôr prípitkom a potom klasické oplátky s medom, nesmie chýbať kapustnica, rezne so zemiakovým šalátom a bryndzové pirohy. Po večeri si všetci rozdáme vianočné darčeky a užívame si pokojný vianočný večer.
 
Matej Hančiak: Celý deň sa nesie v pokojnej atmosfére v rodinnom kruhu, pomaly vyjedáme navarené maškrty a tešíme sa na bohatú večeru, nemôžu chýbať Sám doma a pelíšky