CEZ VÍKEND V AKCII VŠETKY KATEGÓRIE OD 5. ROČNÍKA AŽ PO A - MUŽSTVO

6. ROČNÍK

MHK Dolný Kubín - MHK Dubnica 10:3 (3:1, 2:0, 5:2)

Zostava: Buzák - Masláková, Franek, Svýba, Kubek - Foltín, Mikuš, Orolím, Gábor, Múčka, Vencel

Tréner Ivan Hricko: Do prvého súťažného zápasu v sezóne sme vstupovali bez strachu s rešpektom. Chalanom a Bianke som prizvukoval, aby počas celého zápasu neprestali byť sústredení a zodpovední voči sebe. Až na nejaké malé nedostatky si myslím, že sme dobre korčuľovali a kombinovali. Chýbala mi častejšia streľba. Do budúcna však určite máme čo zlepšovať.Už budúci víkend máme netradičný dvojzápas v sobotu aj v nedeľu, takže budeme potrebovať kopec síl.

5. ROČNÍK

MHK Dolný Kubín - MHK Dubnica 4:4 (2:1, 2:3, 0:0)

Zostava: Lucka Gašparíková,Martin Svorada,Benjamín Bečka,Ninka Čellárová,Timotej Bečka,Jakub Hatala,Dorotka Kubáňová,Miro Dráb,Tomáš Jadroň,Luky Gašparík,Marek Grobarčik,Marek Dudáš,Martin Kováč

Tréner Milan Jonák: Ligu sme začali domácim zápasom s Dubnicou.V mierne oslabenej zastave sme sa v druhej minúte ujali vedenia 2:0 a zápas sme mali dokonale rozbehnutý.V prvej tretine sme nevyužili viacero šancí a to súper potrestal. Dokázal vyrovnať a dokonca sa dostal do vedenia 4:3.Koniec druhej tretiny nám vyšiel dokonalo a sekundu pred koncom sa nám podarilo vyrovnať.Kedže sa už nikomu nepodarilo ďalej skórovať,zápas sa skončil spravodlivou remízkou.

7. ROČNÍK

HK 95 Považská Bystrica - MHK Dolný Kubín 5:3 (2:0,2:0,1:3)

Zostava: Hojo Oliver - Hkel, žáčik, Mikuš, Sekereš, Flajs - Hojo Samuel, Kubačka, Hubočan, Kuzman, Flajs

Tréner Tomáš Lupták: Na prvý súťažný zápas sme nastúpili s 10 hráčmi do poľa a jedným brankárom. Počas prvej tretiny sa chlapci trošku hľadali a nie len výsledkovo ale aj herne sme zaostávali. V druhej 20 minútovke sme postupne prebrali iniciatívu v hre, prestrieľali sme súpera ale nevedeli sme prekonať brankára. Až v tretej tretine sa nám podarilo skórovať a tak veľmi nepriaznivý stav 4:0 skokrigovať na 4:3. V tejto fáze hry sme boli na koni a niekoľkokrát to v súperovej obrane horelo. Do útoku sme vložili všetko a z ojedinelého výpadu Považskobystričanov do našej tretiny padol gól. Do konca zápasu zostávalo len pár sekúnd a tak sme zápas už nestihli otočiť v náš prospech. Výsledok nás však netrápi naopak boli sme spokojný s tým, že sme v zápase videli od našich chlapcov to, čo trénujeme na tréningoch a to hneď niekoľkokrát. Čo nás však trápi je koncovka, zbytočné bavenie sa s pukom na hokejke a stále slabšia hra do tela. Sezóna je pred nami tak vieme na čom máme pracovať. Chalanom za predvedený výkon a bojovnosť ďakujeme.

KADETI

MHA Martin - MHK DOlný Kubín 10:0 (4:0, 3:0, 3:0)

Zostava: Čierňava - Havlík, Meravý, Bečka, Čellár, Cengelová - Krajčík, Kreutz, Brtoš, Vráb, Šváňa - Kašša, Rosinský, Mikušák, Urban

Tréner Marek Huba: Na zápas sme nastúpili proti kvalitnému súperovi, ktorý to od začiatku zápasu aj potvrdzoval. Prehrali Nás fyzicky, veľmi dobre korčuľovali, boli silný na puku a vyhrali kopec súbojov. Máme veľmi mladé mužstvo a pre našich chlapcov a Ninku to bude veľká škola počas celej sezóny. Stále budeme pracovať na tom, aby sme našich hráčov a hráčky posúvali na vyššiu úroveň odhliadnuc od výsledkov.

A - MUŽSTVO (príprava)

HKM Rimavská Sobota - MHK Dolný Kubín 4:2 (1:0, 1:2, 2:0)

Góly: Michalica Jakub 2x

Zostava: Bachan, Sekeráš - Sluka, Lupták Jakub, Jonák, Had, Michalica Jakub - Šeliga, Okoličáni, Záň, Bukna, Sitek - Telúch, Ladňák

Tréner Radoslav Bielečka: Posledný prípravný zápas sme odohrali na horúcej pôde minuloročného finalistu. Napriek viacerým absenciám v tíme sme v Rimavskej Sobote podali vynikajúci a tímový výkon, ktorý bohužiaľ na domácich nestačil. V poslednej tretine sme nevyužili presilovú hru 5 proti 3 kde sa zlomil zápas a v zápätí sme inkasovali na 3:2. V závere zápasu nám žiaľ chýbali potrebné sily na vyrovnanie. Už túto sobotu privítame na domácom ľade v prvom súťažnom stretnutí Prievidzu a veríme, že prídete podporiť našich chlapcov aby vstúpili do ligy víťazstvom.