Dvojnásobné víťazstvo piatakov proti Žiline

Starší žiaci P. Bystrica - Dolný Kubín 7:6 ( 4:1, 1:1, 2:4) Jasenek 3, Pekarčík 2, Kraut
Začiatok zápasu sme nezachytili kde po troch striedaniach  druhej obrany sme inkasovali tri góly po dorážkach. V druhej tretine sa hra vyrovnala a v tretej tretine sme boli na podiv aktívnejší ale zase rozhodla o výsledku školácka chyba v útočnej

Mladší žiaci P. Bystrica - Dolný Kubín 3:1 (1:1, 1:0, 1:0) Kuríš
bol to zápas o góle , šťastie sa priklonilo  na domácich, súperovi sme boli viac ako vyrovnaným súperom, škoda individuálnych chýb ktoré nakoniec rozhodli o výsledku

5. Ročník Sobota 7.2.2015Žilina - Dolný Kubín 3:12 (1:3, 2:6, 0:3) Truban 2, Múdry, Bodorík, Pavlák 4, Herbs 2, Kreutz, Jasenek
V zápase sa stretli dva vyrovnané celky kde sa hra prelievala zo strany na stranu ale náš brankár mal jednoducho svoj deň a vyslúžil si aj pochvalu od súperovho trénera.

Nedeľa 8.2.2015 Dolný Kubín - Žilina 4:1 (3:0, 0:0,1:1) Truban 3, Múdry,
Vyrovnanosť hry zostala z predošlého zápasu kde sme vynikajúco vstúpili do zápasu a súperovi sa už ťažko dobiehalo troj gólové manko. Kvalita hry z predchádzajúceho zápasu sa udržala iba počas prvej tretiny ostatné dve tretiny by som nenazval hokejom ale metlobalom. Za výkon si zaslúži pochvalu znova dvojica brankárov a celá 1. päťka ktorá strelila všetky 4 góly a ukázala že sem tam niečo vie aj zahrať.