Hodnotenie sezóny 2018/2019 5. Ročník

Družstvo 5. ročník v sezóne 2018/2019

Hlavný tréner: Marek Huba

Asistent trénera: Tomáš Lupták

Vedúci družstva: Miroslav Mikuš, Ján Franek

 

Brankári: Buzák Tadeáš, Gašparíková Lucia

Hráči: Orolím Matej, Foltín Samuel, Plichta Alex, Mikuš Michal, Jadroň Tomáš, Gábor Sebastián, Svýba Boris, Masláková Biana, Franek Samuel, Kubek Patrik, Vencel Juraj, Múčka Jakub.

 

Hrali sme 1. Ligu 5. Ročník spolu s družstvami: HC 05 Banská Bystrica, HKM Zvolen, HKM Rimavská Sobota, HT 32 Liptovský Mikuláš, MHA Martin, MSHKM Žilina, MŠK Púchov, HK 95 Považská Bystrica a HK Brezno.

S každým účastníkom sme sa stretli 4x (2x doma a 2x vonku), čiže sme odohrali 36 zápasov v súťaži. Darilo sa Nám v skutku dobre, dokázali sme hrať úplne vyrovnané zápasy s každým jedným účastníkom. S postavením v súťaži a s prístupom ako aj hrou som počas celej sezóny spokojný.

Okrem dlhodobej súťaže sme sa zúčastnili aj dvoch turnajov, v decembri cez Vianočné sviatky na domácom ORAVASKIPAR CUP U 10 kde sme sa v skupine stretli s MHK Humenné, HKM Zvolen a bieloruským účastníkom Dynamo Bereza a slovinským KMH Bledom. V stretnutí o konečné 5. Miesto sme sa stretli so slovinskou HK Slávia Ljubľana. Na konci marca sme sa ešte zúčastnili ta kvalitnom turnaji v Michalovciach, kde sme mali v skupine naozaj ťažké a vyrovnané zápasy, najskôr s HK ISKRA Partizánske, HC Frýdek Místek a HC Košice. V play off sme sa stretli s HC Vranov Bulls a v boji o konečné 5. Miesto opäť s HC Košice.

Tréner Marek Huba:

Počas celej sezóny by som chcel vyzdvihnúť zodpovedný prístup k tréningom na ľade ale aj mimo ľadu, tak isto aj v zápasoch počas celej sezóny. Vo veľa zápasoch sme podali naozaj veľmi kvalitné výkony, v niektorých dokonca aj nad moje očakávania a asi aj nad sily všetkých detí.  Toto družstvo je do budúcnosti formovateľné a má obrovskú  perspektívu do budúcnosti. Vyzdvihol by som všetkých hráčov ako celý kolektív pretože pristupovali zodpovedne a hlavne s radosťou k svojim povinnostiam na tréningoch. Ďalej by som chcel poďakovať aj vedúcim družstva za pomoc počas celej sezóny a rodičom za neustále povzbudzovanie a podporu detí počas všetkých zápasov či už v dlhodobej súťaži ako aj na turnajoch.

 

                                                   !!!! ĎAKUJEME !!!!