HOKEJOVÝ VÍKEND: Muži vyhrali ťažký zápas v Prievidzi, žiaci si zmerali sily s Martinom, štvrtáci hrali turnaj doma, tretiaci v Banskej Bystrici, kadeti mali voľno

A – MUŽSTVO

HC Prievidza – MHK Dolný Kubín 1:2 (0:1, 1:1, 0:0)

Góly: Bukna (Záň, Jendroľ), Sluka (Jonák)

Zostava: Bachan – Jendroľ, Okoličáni, Šugár, Lupták T., Jonák – Šeliga, Sluka, Šeliga Juraj, Hricko, Hančiak – Telúch, Lupták J., Záň, Bukna, Had – Ladňák

Asistent tréner Marek Huba: Odohrali sme náročné stretnutie, súper hral pozorne, navyše boli veľkí a fyzickí a aj hrali taký hokej. Predovšetkým musím všetkých pochváliť za kolektívnu prácu, chlapci odrobili všetko čo mali, navzájom si pomáhali a to bol kľúč k úspechu. Máme veľkú radosť z tohto ťažkého víťazstva.

7.HT

MHA  Martin – MHK Dolný Kubín 11:6 (5:0, 2:3, 4:2)

Góly: 2x Hubočan, 2x Mikuš, Kuznam

Zostava: Hojo Oliver, Kredatus – Hojo Samuel, Žáčik, Hubočan, Sekereš, Mikuš – Hrkel, Bošanský, Flajs, Kuzman, Szabó – Kubačka, Kručinský

Tréner Tomáš Lupták - Posledný zápas prvej časti sezóny môžem rozdeliť na prvú tretinu ktorá bola veľmi zlá a na druhú a tretiu tretinu kde chalani hrali doposiaľ najkrajší hokej od začiatku sezóny. Hra sa prelievala zo strany na stranu tak isto sa striedali aj šance a dá sa povedať že sme videli skutočný hokej. Škoda len posledných dvoch minút kde v našej presilovke sme dostali dva góly. Pomer striel bol 34:35 pre hosti teda pre našich chalanov a aj toto svedčí o veľmi kvalitnom a vyrovnanom zápase.

6.HT

MHK Dolný Kubín : MHA Martin 6:7 (3:2, 1:3, 2:2)

Zostava: Gašparíková - Kubek, Masláková, Svýba, Gábor - Foltin, Mikuš, Plichta, Múčka, Dráb, Jadroň, Vencel

Tréner Ivan Hricko: Do zápasu sme opäť vstúpili fantasticky a ešte 2 minúty pred koncom tretiny sme viedli o 3 góly a boli sme vo všetkom oproti súperovi lepší. Na konci tretiny sme síce dostali 2 góly ale hrali sme oslabenie 3:5 k čomu by som sa nerád vyjadroval. Nebolo by to vhodné. Druhú tretinu sme podali odovzdaný výkon, pohyb sme o dosť zhoršili, kombinácie nám viazli. Do tretej tretiny sme si povedali, že s tým zápasom niečo musíme urobiť. Začali sme opäť plniť veci ktoré sme mali naplánované. Na súpera sme už ale nestačili, v poslednej minúte sme korigovali na 6:7 a v powerplay sa nám nepodarilo vyrovnať. Chalanov a Biba si ale zaslúžia pochvalu za výkon. Jediné čo ma mrzí je zranenie v poslednom striedaní Alexa Plichtu, dúfam že sa dá čo najskôr do kopy.

5.HT

MHA Martin – MHK Dolný Kubín 15:1 (4:0, 3:0, 8:1)

Zostava: Ján Ďaďo,Jojo Vonšák,Benjamín Bečka, Martin Svorada, Timo Bečka, Ninka Čellárová,Dori Kubáňová, Martin Kováč, Lukáš Gašparík, Tibor Červeň, Marek Grobarčík, Marek Dudáš, Dávid Vozatár, Filip Vido , Jakub Hatala, Adam Plichta , Rišo Polák.

Tréner Milan Jonák: V Martine sme zakončili základnú čať. Opäť sme ukázali ,že proti tomuto súperovi hráme s veľkým rešpektom. Aj keď sa nám podarilo v dobrých momentoch pritlačiť súpera, nepodarilo sa nám skórovať a následne sme skoro vždy inkasovali. Základnú časť sme zakončili na 4.mieste a už sa nevieme dočkať nových súperov.

4.HP

Štvrtáci zakončili miniligové turnaje na domácom ľade. Svoje 4 stretnutia odohrali proti Žiline. V turnaji sme predvádzali veľmi pekný hokej a svojou hrou sme zabávali seba i rodičov. Som veľmi spokojný,že sme mohli zapojiť všetkých hráčov.

Zostava: Ján Ďaďo, Martin Kováč, Luky Gašparík, Rišo Polák, Marek Grobarčik , Marek Dudáš, Ninka Čellárová, Lula Luptáková, Dori Kubáňová, Martin Varga, Braňo Alakša,Peter Butvin

3.HPP odohrali cez víkend turnaj v Banskej Bystrici. Report z tohto turnaja doplníme v čo najkratšom čase.