KADETI S ODVETOU PROTI RUŽOMBERKU

V nedeľu 25.8.2019 sa kadeti predstavili prvý krát doma v prípravnom zápase. Ich súperom boli chlapci s Ružomberka. Prvý zápas v Ružomberku skončil 6:3, teraz Ružomberok zvíťazil 3:4.

MHK DOLNÝ KUBÍN - MHK RUŽOMBEROK 3:4 (0:2, 2:2, 1:0)

Góly: Čellár (Brtoš), Čellár (Bečka), Čellár (Bečka, Havlík)

Zostava: Čierňava - Havlík, Kreutz, Bečka, Čellár, Cabadaj - Havlík, Krajči, Brtoš, Vráb, Urban - kopiš, Bros

Tréner Marek Huba: Mali sme zlý vstup do zápasu a aj celú prvú tretinu. V prestávke sme si povedali veci čo musíme robiť lepšie a chlapci si z toho zobrali ponaučenie a hra sa výrazne zlepšila. Aj keď Ružomberok mal hernú prevahu ale dokázali sme ich vytláčať k mantinelom a do rohov a tam sa hokej moc nehrá čo nám vyhovovalo. Musíme ale pracovať ďalej, sezóna bude dlhá a zrejme budeme mať najmladšie mužstvo v súťaži preto budeme musieť hrať viac kolektívne a bojovne.