MLÁDEŽ: Mládež bola úspešná

Výsledkový servis mládeže:

KADETI

SPORT TREND Žiar nad Hronom - MHK Dolný Kubín 1:14 

Góly: 8x Mikuš, 2x Hubočan, 2x Vráb, Hrkel, Gabara

Zostava: Prádel, Hojo O. - Hrkel - Hojo S., Mažári - Sekereš, Žáčik – Rosinský - Mikuš - Vráb - Kubačka, Hubočan - Mráz - Gabara, Flajs - Szabó - Havko 

 

Tréner Tomáš Lupták: Výsledok jednoznačne pre nás ale hra a početnosť streľby bola vyrovnaná. Zápas rozhodol Mikuš. Na jednej strane som rád že mu to tam padalo na strane druhej ma mrzí slabšia kombinačná hrá celého tímu vďaka ktorej mohli skórovať ešte viac krát. 

 

SPORT TREND Žiar nad Hronom - MHK Dolný Kubín 1:8  

Góly: 5x Mikuš, Hubočan, Hrkel, Hojo

Zostava: Hojo O., Prádel - Hrkel - Hojo S., Mažári - Sekereš, Žáčik – Rosinský - Flajs - Szabó - Havko Mikuš - Vráb - Kubačka, Hubočan - Mráz - Gabara, 

 

Tréner Tomáš Lupták: V rýchlom časovom slede sme hrali s tým istým súperom. Chalani sa snažili hrať trochu viac kombinačne ale viazla nám presná prihrávka o čom si vravíme už nejeden zápas. Nastalo aj mierne podcenenie súpera všetci chalani chceli dať gól a nikto nebránil. veľa krát sme prepadávali ale v bráne nás skvelo podržal Hojo O. 

 

HK Brezno - MHK Dolný Kubín 6:4 

Góly: Havko, Stas, Gabra, Mikuš

Zostava: Hojo O., Prádel - Hrkel - Hojo S., Mažári - Sekereš, Žáčik – Rosinský - Gabara - Stas - Hubočan, Flajs - Szabó - Havko, Mikuš - Vráb - Plichta, Kubačka

 

Tréner Tomáš Lupták: Vyrovnaný zápas ktorý sme si svojimi vlastnými individuálnymi chybami prehrali. 

 

8. HT

MHK Dolný Kubín - HC 05 Banská Bystrica 3:1  

Zostava: Buzák, Franek, Masláková, Svýba, Svorada, Vonšák, Foltin, Plichta Alex, Vozatár, Jadroň, Gábor, Plichta Adam, Bečka B., Dráb, Bečka T.

 

Tréner Ivan Hricko: Do zápasu sme išli s jasným cieľom. Zodpovedne si plniť defenzívne činnosti a prechádzať do agresívneho útoku s veľkou početnosťou streľby. Musím pochváliť všetkých, počnúc výborným výkonom brankára, cez bekov až po útočníkov , ktorí opäť zablokovali mnoho striel súpera. Obetavý výkon všetkých hráčov priniesol ovocie vo forme zaslúženého víťazstva. Srdiečko v tomto zápase rozhodlo o našej výhre. Gratulujem!

 

6.HT

MHK Dolný Kubín - HC Lučenec 6:0

Zostava: Košťál, Čellárová, Butvin, Luptáková, Janotík, Dudáš M., Grobarčík, Hatala J., Kováč, Gašparik, Kampoš, Polák

 

Tréner Ivan Hricko: Vedeli sme aký nás čaká súper, od začiatku sme nechceli poľaviť a celý zápas sme chceli udávať tempo čo sa nám prvú tretinu darilo. V druhej tretine sme sa chceli vyhnúť uspokojeniu s hrou. Toto sa nám naopak nepodarilo a do tretej tretiny sme potrebovali veľa vecí zmeniť. Našťastie sme si vstúpili do svedomia a opäť začali využívať to, v čom je naša sila. Po zápase sme si prízvukovali, že musíme vydržať koncentrovaní celý zápas.

 

5.HT

MsHK mládež Prievidza - MHK Dolný Kubín 2:4

Zostava: Košťál, Hatala M., Jamriška, Čellárová, Jankovič, Havko, Krajči, Kampoš, Zrník, Hurák, Kutlík, Reinisch, Žufka

 

Tréner Ivan Hricko: Celý zápas sa niesol v dobre nálade našich hráčov, tešili sa z hokeja, čo je veľmi podstatné. Keď majú deti radosť z hokeja, darí sa a všetci máme úsmev na tvári. Výborný výkon oboch brankárov podporil prácu obrancov a v konečnom dôsledku aj útočníkov. Jediným tŕňom v oku sú nepremenené vyložené šance počas celého zápasu. Na gólovom zakončení budeme pracovať v tréningoch. 

 

4.HP

Turnaj v Dolnom Kubíne

MHK Dolný Kubín – HC 05 Banská Bystrica

MHK Dolný Kubín – HC 05 Banská Bystrica

 

Tréner Milan Jonák: Na to, že sme na štvrtácky turnaj nastúpili s Tominom Priesolom a všetkými tretiakmi každý jeden, ktorý na turnaj nastúpil, bojoval čo mu sily stačili.