Mladší žiaci na turnaji v Dunajvároši

Cestu sme zvládli s tesným príhodom do Dunaujvároš, ale o to lepšie náí to šlo na ľade. Hrali sme dva zápasy 2 x 20 min, kde každá dvadsaťminútovka sa počíta ako samostatný zápas. Uhrali sme výhru a remízu proti slovenskému Zvolenu a dve výhry proti VASAS Budapešť. Čaká nás už len večera a regenerácia. Tešíme sa už na zajtra.

Dnešný dlhý turnajový deň bol veľmi náročný. Začali sme výborne, keď sme s exotickým Istanbulom jednu dvadsaťminútovku vyhrali a jednu remizovali. Povzbudení ranným výsledkom sme nastúpili proti kvalitným Leviciam, kde sme obidve dvacky tesne prehrali. Vrchol dňa bol večerný zápas proti lídrovi turnaja, a to domáci tím, s ktorým sme dlho živili nádej na body, ale pár sekúnd pred koncom strhli víťazstvo prvej dvadsaťminútovky na svoju stranu domáci a frustrovaní z tohto sme v bojovnom výkone podľahli aj v druhej polovici, ktorá priniesla rozuzlenie tiež až v závere. Chalanom ďakujeme za skvelý bojovný výkon. Čaká náš ešte jeden hrací deň, v ktorom budeme bojovať o čo najlepšie umiestnenie.

A turnaj je na konci. Sme na ceste domov, no predtým sme s víťazom turnaja prehrali obidve dvadsaťminútovky. Potom sme sa stretli s jediným českým zástupcom Bospor Bohumin, s ktorým sme remizovali a vyhrali. Aj napriek tomuto výsledku sme skončili za tymto tímom na piatom mieste. Ďakujem touto cestou celému kolektívu mladších žiakov za celú sezónu s krásnou bodkou v podobe tohto turnaja a takisto ďakujem rodičom za celosezónne pochopenie a podporu.