A - MUŽSTVO: DOBRÝ VÝKON NA VÍŤAZSTVO PROTI RIMAVSKEJ SOBOTE NESTAČIL

V druhom domácom prípravnom zápase pred novou sezónou sme privítali HKM Rimavskú Sobotu. Išlo o veľmi kvalitného súpera, ktorý skončil v minulej sezóne na 2. mieste ligy. Chlapi z Gemera ukázali svoju silu a kvalitu a pripisujú si víťazstvo. Aj napriek prehre naši hráči podali veľmi dobrý výkon na ktorom môžeme stavať do sezóny. 

MHK DOLNÝ KUBÍN - HKM RIMAVSKÁ SOBOTA 1:4 (0:0, 1:3, 0:1)

Gól: Michalica Jakub (Záň)

Zostava: Bachan, Poburíni - Sluka, Lupták Jakub, Jonák, Lupták Tomáš, Michalica Jakub - Šeliga, Javorka, Hricko, Bukna, Záň - Telúch Okoličáni, Sitek, Gallo, Michalica Patrik - Maňúch, Had, Ladňák

 

Asistent trénera Marek Huba: Dnes sme nastúpili proti naozaj kvalitnému súperovi, ktorý má vo svojom mužstve kopec hráčov, ktorí odohrali množstvo kvalitných zápasov či už v 1. lige alebo extralige čo sa ukázalo aj na ihrisku. Aj napriek prehre musíme pochváliť našich chlapcov za výkon, že dokázali so súperom korčuľovať celý zápas a snažili sa robiť systémové veci, ktoré od nich chceme a na ktorých pracujeme v tréningu. Škoda opäť len zbytočných vylúčení, ktoré nás stali kopec síl a tým sme neudržali všetky 4 útoky v tempe lebo bola hra rozkúskovaná. Je to ale výkon na ktorom môžeme stavať v lige. Budeme pracovať na zlepšení v každom tréningu a do začiatku ligy si formu správne načasujeme.