A - MUŽSTVO POKRAČUJE NA VÍŤAZNEJ VLNE, MLÁDEŽ SI ZMERALA SILY S MARTINOM, PRÍPRAVKA VYHRALA TURNAJ V BANSKEJ BYSTRICI

A – MUŽSTVO

HK ISKRA Partizánske – MHK Dolný Kubín 2:5 (1:3, 0:0, 1:2)

Góly: Javorka (Záň, Bukna), Hančiak (Had, Hricko), Had (Šeliga Ján, Hančiak), Jonák (Záň, Sluka), Záň

Zostava: Bachan – Sluka, Lupták Jakub, Jonák, Lupták Tomáš, Šeliga Juraj – Šeliga Ján, Javorka, Hančiak, Had, Hricko – Telúch, Ladňák, Záň, Bukna, Sitek

Asistent trénera Marek Huba: Zo začiatku sme mali slabší pohyb, dobre sme začali korčuľovať keď sme strelili prvý gól a v tom sme pokračovali až do konca prvej tretiny. Po celý zápas sme mali na vrch, dobre sme korčuľovali, bojovali a dodržiavali systém. Veľmi dôležité víťazstvo, chalani opäť dali do toho srdiečko. Škoda len zranení bratov Luptákovcov.

KADETI

MsHKM Žilina – MHK Dolný Kubín 4:1 (2:1, 1:0, 1:0)

Gól: Kreutz (Katreniak)

Zostava: Čierňava – Havlík, Katreniak, Kreutz, Čellár, Cengelová – Krajčík, Meravý, Bečka, Švaňa, Mikušák – Brtoš, Urban, Vráb, Rosinský

Tréner Marek Huba: Začiatok zápasu a aj celú prvú tretinu sme mali dobrý. Využili sme presilovku a viedli sme 0:1. Aj keď súper vyrovnal a potom aj otočil skóre na 2:1 stále sme hrali dobre, snažili sme sa dodržiavať systém, dobre sme korčuľovali, hrali do tela, bojovali. V druhej tretine nemám čo hodnotiť, akoby všetci vypli ističe. V tretej tretine mal súper na vrch ale všetko to vyplynulo z katastrofálnej druhej tretiny. Dúfam, že sa hráči a Ninka z toho do budúcnosti poučia. Ktovie, možno Nás to stálo lepší výsledok.

7. HT

MHK Dolný Kubín – MHA Martin 6:10 ( 0:0, 5:4, 1:6)

Góly: Flajs, Hubočan, 2x Mikuš, 2x Dibdiak

Zostava: Hojo Oliver – Hojo Samuel, Žáčik, Flajs, Mikuš, Dibdiak – Hrkel, Bošanský, Hubočan, Havko, Kubačka

Tréner Tomáš Lupták: Druhý krát v rýchlom časovom slede nás čakal súper z Martina. Tak ako ten zápas pred tým aj teraz sme vyhrávali a nechali sme si víťazstvo ujsť svojou ľahkovážnosťou, ale poďme pekne od začiatku. Prvá tretina bola vyrovnaná hrou, výsledkom, strelami na bránu a aj šancami. V prestávke sme si povedali že na nich máme a že ideme bojovať o víťazstvo. Do polky zápasu sme videli 4:1 keď sme súpera zaskočili rýchlymi gólmi. Následne si Martin zobral time out a odvtedy naši chalani hrali ako vymenený. Chlapci si mysleli že víťazstvo príde za nimi samé boli vysoko v oblakoch, nedodržiavali to čo nám prinieslo úspech zrazu chceli niektorý hráči iba na svoje meno a zabudli že to hrajú hlavne pre logo ktoré nosia na drese z prednej strany a tak súper výsledok otočil. A aj keď potom chceli niečo urobiť tak bola na nás spadnutá priveľká deka a nedarilo sa potom už nič. Stalo sa nám to s tým istým súperom už druhý krát a preto dúfam že sa do budúcich zápasov z tohto ponaučia.

6.HT

MHA Martin - MHK Dolný Kubín 9:3 (2:0, 3:2, 4:1)

Zostava: Gašparíková - Svýba, Masláková, Kubek, Vencel - Mikuš, Foltín, Dráb, Plichta Alex, Gábor, Orolím

Tréner Ivan Hricko: Do zápasu sme opäť vstúpili vcelku fajn. Mali sme dobrý pohyb, vypracovali sme si nejaké šance. Paradoxne na konci prvej tretiny po zbabranom zakončení kombinácie 2-0 sme z protiútoku dostali gól a hneď v zápätí do šatne druhý. To nám ďalej do zápasu totálne zviazalo ruky. K druhej a tretej tretine by som sa nechcel extra vyjadrovať. Po zápase v kabíne bolo rušno, chalani a Biba si to uvedomovali, čo ma teší, že ich to aspoň mrzelo. Na druhú stranu, sa s nami od zápasu v Námestove ťahá nemastný, neslaný herný prejav. Budeme na tom aj poctivo pracovať, aby sme to čo najskôr napravili. Viem, že chlapci a Biba určite vedia hrať hokej. Sami sa o tom v prvých troch zápasoch presvedčili. Bojujeme ďalej.

5.HT

MHK Dolný Kubín – MHA Martin 4:15 (1:3, 0:7, 3:5)

Zostava : Ján Ďaďo, Benjamín Bečka, Jojo Vonšák, Kováč Martin, Červeň Tibor, Lukáš Gašparík, Ninka Čellarová, Adam Plichta , Marek Grobarčík, Marek Dudáš, Jakub Hatala, Filip Vido, Dorotka Kubáňová, Timo Bečka, David Vozatár.

Tréner Milan Jonák: Sobotu sme privítali na domácom ľade chlapcov z Martina.P ovedal by som ,že chlapci pristúpili k zápasu s obrovským rešpektom a to bola z našej strany chyba.Ak by sa nám podarilo zopakovať výkon z minulého týždňa, výsledok mohol byť oveľa priaznivejší. Takto sme obdržali najvačšiu prehru v sezóne.Ďalšie kolo nás čaká Považska Bystrica a verím ,že sa nám podarí zvíťaziť.

4.HP

Zostava: Ján Ďaďo, Lukáš   Gašparík, Dorotka Kubáňová, Martin Kováč, MarekDudáš, Marek Grobarčík, Ninka Čellarová, Rišo Polák

Tréner Milan Jonák: Ďalší miniligový turnaj sme odohrali v Banskej Bystrici. Prvý krát sme tak zmerali sily s Banskou Bystricou a darilo sa nám výborne. Zvíťazili sme vo všetkých štyroch zápasoch. Dávali sme krásne góly a predvedená hra bola tiež na vysokej úrovni.