A - MUŽSTVO: Vo víkendovom dvojzápase sme vysoko zdolali Senicu, v Púchove padol len jediný gól

Víkendový dvojzápas, ktorý čakal našich chlapcov sme odštartovali sobotným zápasom proti HK 91 Senici. Následne v priebehu ani nie 24 hodín nás čakal ďalší súboj, tentokrát na ľade najväčšieho favorita na postup do 1.ligy - mužstva MŠK Púchov. Poďme sa spolu pozrieť ako sa našim chlapcom darilo.

  

 

MHK AUTOCAR Dolný Kubín – HK 91 Senica 8:3 (5:0, 3:1, 0:2)

Góly: Šugár (Jonák, Lupták T.), Hricko (Jendroľ),  Šugár (Lupták T., Šeliga), Michalica (Marguš), Hančiak, Šeliga (Jonák), Jonák (Vlk, Marguš) – Daniel (Jarolín, Škápik), Kotzman (Škápik), Daniel (Jarolín)

Zostavy:

MHK AUTOCAR Dolný Kubín: Babik – Šeliga, Javorka, Jonák, Lupták T., Šugár – Jendroľ, Sluka, Hricko, Bukna, Hančiak – Vlk, Lupták J., Vaculík, Gallo, Betušťák – Michalica, Marguš

HK 91 Senica – Čagan, Siman – Fian, Škápik, Daniel, Jarolín, Kotzman – Kuna, Vlčák, Demjan, Čagan, Kollár – Lukáč, Sova

Asistent trénera Marek Huba: Sme radi za 3 body, ktoré sme potrebovali ako soľ. Na súpera sme vybehli a prvu tretinu sme vyhrali 5:0, potom sme troška poľavili, hráči pomaly šetrili sily na súboj, ktorý nás čakal na druhý deň v Púchove. Veľmi dobre zapadli do mužstva aj nové posily.

Obranca Martin Jendroľ #13V zápase so Senicou sme sa konečne strelecky presadili. Pomohli nám dva rýchle góly na úvod a v podstate od druhej tretiny sa iba dohrávalo a my sme už šetrili sily na nedeľňajší zápas s Púchovom.

 

 

MHK AUTOCAR Dolný Kubín – MŠK Púchov 1:0 (0:0, 1:0, 0:0)

Gól: Jakúbek  (Minárik, Zúbek)

Zostavy:

MHK AUTOCAR Dolný Kubín: Babik – Šeliga, Javorka, Jonák, Lupták T., Šugár – Jendroľ, Sluka, Hricko, Bukna, Hančiak – Vlk, Lupták J., Vaculík, Gallo, Betušťák – Koreník, Marguš
MŠK Púchov – Hrušík T. – Brňák, Božík, Zemko, Minárik, Zúbek – Hudík, Kvocera, Jakúbek, Šedivý, Kanaet – Haluška, Putala, Húska, Deneš, Hrušík L. – Mičko, Vladimirov, Urban, Ladecký, Papán 
 

Hlavný tréner Marek Huba: Dnes sme podali veľmi kvalitný a koncentrovaný výkon počas celého zápasu. Favorizovaným domácim sme boli viac než vyrovnaným súperom, dokonca si dovolím povedať, že sme mali viac vyložených šancí ako domáci. Každým zápasom sa zlepšujeme, do zostavy sa nám vracajú hráči a verím, že naša hra a výkony budú gradovať pretože štart do súťaže sme nemali dobrý. Dnes klobúk dole pred každým hráčom, na ľade nechal maximum. 

Obranca Ján Šeliga #5: Bol to jednoznačne náš najlepší zápas. Pre Púchov sme boli miestami viac ako vyrovnaným súperom čo nas môže len tešiť a posúvať vpred.

 

Spolusmemedvede