OZNAM

OZNAM

Ako iste všetci viete na našom zimnom štadióne bude prebiehať rozsiahla rekonštrukcia, ktorá potrvá podľa informácií, ktoré sme dostali do konca decembra. Tým pádom budeme nútení využívať ľad mimo Dolného Kubína. Preto budeme kombinovať prípravu na suchu v DK a prípravu na ľade mimo DK.

Prinášame Vám preto pár informácií:

  • Na tréningy pre kategórie starší žiaci (8.a 7.HT) a mladší žiaci (6. a 5.HT) sa bude využívať ľad v L. Mikuláši, pre dorast a kadetov možno aj na Altise
  • Na tréningy pre kategórie prípravka (4. a 3.HP) a predprípravka (2., 1. a 0.HPP) sa bude využívať ľad v Ružomberku (od 11.9.), možno jeden tréning v týždni aj v Liptovskom Mikuláši ako tomu bolo v auguste.

Všetko ale bude jasné až keď dostaneme rozvrh zo všetkých škôl, aby sme to vedeli zosúladiť čo najlepšie.

Pre budúci týždeň máme rezervované ľady v L. Mikuláši pre dorast, kadetov, SŽ a MŽ štvrtok 2.9.piatok 3.9. od 14:45 do 18:15

Pre prípravku v sobotu 4.9. a v nedeľu 5.9. od 8:30 do 9:30 tiež v L. Mikuláši.

DOPRAVA NA TRÉNINGY BUDE ZABEZPEČENÁ SPOLOČNÝMI AUTOBUSMI vždy s odchodom a príchodom pri zimnom štadióne. Ak by sa stalo, že aj deti z prípravky by išli cez týždeň skôr na ľad zabezpečíme, aby ich tréneri vyzdvihli zo školy. 

Súťaže pre jednotlivé kategórie začínajú 11.9. a 12.9.

Dorast začína 11.9. a 12.9. zápasom v Ružomberku, kadeti 12.9. v Banskej Bystrici, 8.HT a 7.HT v Ružomberku s Púchovom a 6.HT 11.9. turnaj na Altise za účasti domácich, L. Mikuláša a našich medveďov. 5.HT začína o týždeň neskôr.

Prechodným domovom na domáce zápasy pre jednotlivé kategórie bude ZŠ Ružomberok (A – mužstvo, kadeti, 8+7.HT a prípravky) a zimný štadión v L. Mikuláši (dorast). Kategórie 6. a 5.HT budú ligu hrávať turnajovým spôsobom na striedačku (jeden víkend 6.HT a druhý víkend 5.HT vždy jeden víkendový deň, prevažne sobota. To bude podľa vyťaženosti ľadových plôch v iných mestách). Hracím časom 8.HT budú prevažne soboty, kadeti hrajú jeden víkend obidva dni a druhý víkend len nedeľa, dorastenci každý víkend obidva dni.

Podľa informácií zo školy Martina Kukučína by sme mali dostať rozvrh medzi 6.9. – 10.9. a hneď Vás budeme informovať ako by to malo zostať do konca decembra.    

 

Ďakujeme za pochopenie