SEZÓNA 2019/2020

V pondelok 29. 4. 2019 sa začne nová sezóna 2019/2020

Hráči si so sebou prinesú úbor na cvičenie, tenisky na trénovanie, švihadlo, karimatku, hokejku, hokejové rukavice, šľapky, uterák, šampón 

Rozdelenie kategórií

KADETI

ZRAZ: 29.4. 2019 o 14:30

Tréner: Huba Marek, Hricko Ivan

Hráči:

Truban Matúš, Čellár Matúš, Kreutz Adam, Meravý Jakukb, Cengelová Nina, Havlík Mathias, Brtoš Adam, Bečka Samuel, Urban Igor, Vráb Filip, Rosinský Ivan, Katreniak Ján, Prádel Michal, 

7. ROČNÍK

ZRAZ: 29. 4. 2019 o 14:30

Tréner: Lupták Tomáš, Jonák Milan

Hráči: 

Hojo Oliver, Bošanský Daniel, Sekereš Martin, Kubačka Marián, Mikuš Ľubomír, Kuzman Brian, Hubočan Marcus, Hrkel Vladimír, Žáčik Andrej, Hojo Samuel, Flajs Sebastián, Dibdiak Dominik, Szabó Daniel, Havko Dalibor, Foltín Samuel, Mikuš Michal, Orolím Matej

6. + 5. ROČNÍK

ZRAZ: 29.4.2019 o 12:30

Tréner: Hricko Ivan, Huba Marek

Hráči:

Buzák Tadeáš, Gašparíková Lucia, Masláková Biana, Kubek Patrik, Svýba Boris, Franek Samuel, Vencel Juraj, Mučka Jakub, Dráb Miroslav, Jadroň Tomáš, Plichta Adam, Plichta Alex, Svorada Martin, Vonšák Jozef, Vozatár Dávid, Bečka Benjamín

5. + 4. ROČNÍK

ZRAZ: 29. 4. 2019 o 15:30

Tréner: Hricko Ivan, Poburíni Dávid, Bachan Juraj

Hráči:

Kubáňová Dorota, Vido Filip, Bečka Timotej, Hatala Jakub, Červeň Tibor, Ďaďo Ján, Dudáš Marek, Gašparík Lukáš, Grobarčík Marek, Kováč Martin, Luptáková Lucia, Polák Richard, Varga Martin, Butvin Peter, Škombár Alexander, Čellárová Nina, Jaňák Šimon, Alakša Branislav, Mlich Samuel, Janotík Matej

3. + 2. ROČNÍK

ZRAZ: 29.4. 2019 o 16:15

Tréner: Lupták Tomáš, Jonák Milan, Bachan Juraj Poburíni Dávid

Hráči:

Adrián Košťál, Ďaďo Matej, Groer Sebastián, Hatala Matej, Havko Tomáš, Hurák Oliver, Jankovič Filip, Jamriška Matej, Kampoš Tomáš, Kutlík Matúš, Mučka Andrej, Zrník Filip, Žufka Dávid, Dibdiak Ľubomír, Bencúr Peter, Balún Richard, Dudáš Andrej, Krajčí Šimon, Von Den Berg Quincy, Reinish Richard, Priesol Tomáš, Franek Jakub, Feriančík Adam, Kubačka Jakub, Svorada Šimon, Bodorík Dominik, Srnka Matej, Vráb Patrik, Szabó Matej, Andrejčák Richard

1. + 0.  ROČNÍK

ZRAZ: 30. 4. 2019 o 16:30

Tréner: Lupták Tomáš, Jonák Milan, Bachan Juraj, Poburíni Dávid 

Hráči:

Báleková Viktória, Škombrá Nikolaj, Mikušová Anna, Migel Lukas, Janák Ľubomír, Bartoš Tomáš, Marcel Kysel, Mikula Tomáš, Žúbor Martin, Vozatár Martin, Kuhejdová Katarína, Luptáková Adela, Šľachta Adam, Zajac Dávid, Tichá Karin, Hunčaga Ján, Flajs Simeon, Bálek Filip, Paluga Marek, Lehotský Filip, Požá Patrik, Krákorník Jakub, Jaňák Matúš, Jancek Patrik, Hurtala Milan, Bencúr Tomáš, Lašák Lukáš, Krška Adrián, Kubas Matej, Osadský Lukáš, Povala Timotej 

 

Tešíme sa na vás