STARŠÍ ŽIACI NA ČELE TABUĽKY PO VÝHRE S BANSKOU BYSTRICOU!!!

HC ´05 Banská Bystrica : MHK Dolný Kubín 2:8 (1:4, 1:0, 0:4)

Góly: Čellár (Mikuš), Mikuš (Cengelová, Čellár), Kreutz (Cengelová, Čellár), Čellár, Havlík (Mikuš, Cengelová), Čellár, Havlík, Mikuš (Cengelová, Čellár)

Zostava: Prádel (Michalica) - Havlík, Kreutz, Cengelová, Čellár, Mikuš, Hrkel, Katreniak, Vráb, Brtoš, Hubočan, Bečka, Havko, Turoň, Urban

Asistent trénera Ivan Hricko: Do zápasu chalani vstupovali s vedomím, že sa hrá v extraligovej Banskej Bystrici a ešte k tomu o prvé miesto v tabuľke. Musím sa priznať, že som mal z toho zápasu obavy, lebo decká v tomto veku to veľmi vnímajú. Či už je to extraligový ľad, alebo umiestnenie v tabuľke. Po prvom striedaní z nich ale všetko opadlo a začali sme hrať tak, ako sme zvyknutí. Ku všetkým špičkovo zvládnutým taktickým pokynom chalani a Ninka pridala bojovnosť a srdiečko. Zápas s Banskou Bystricou sme od úvodu mali vo svojich rukách a nepožičali sme im zadarmo ani kúsok ľadu. Chalanom ku výsledku gratulujem a skladám pomyselný klobúk dole za tento výkon. Takisto im gratulujem aj ku prvému miestu v tabuľke.