STARŠÍ ŽIACI NASTRIEĽALI V DVOCH ZÁPASOCH AŽ 19 GÓLOV!

MHA Martin - MHK Dolný Kubín 0:6 (0:1, 0:1, 0:4)

Góly: Bečka, Meravý, Havlík (Pavlák, Čellár), Pavlák (Kreutz), Brtoš (Hrkel), Havlík (Kreutz)

Zostava: Prádel -  Havlík, Kreutz, Meravý, Katreniak - Čellár, Mikuš, Bečka, Vráb, Bečka, Hubočan, Havko, Hrkel, Brtoš

Asistent trénera Ivan Hricko: Zápas v Martine bol v strede týždňa a tak trošku sme mali obavy či si chalani budú vedieť nastaviť myšlienky na tento duel správne. Trvalo nám to trošku dlhšie, ale nakoniec to pre nás dopadlo dobre. Prvé dve tretiny zápasu boli z našej strany viac-menej slabšie. Do tempa sme sa dostali až tretiu tretinu, čo sme potvrdili aj gólovo. Opäť sme sa ale mohli spoľahnúť na kvalitného Prádela, ktorý si pripísal už piatu nulu v sezóne. Chlapcom k víťazstvu gratulujeme.

MHK Dolný Kubín - HKM Zvolen-mládež 13:1 (6:0, 4:1, 3:0)

Góly: Mikuš (Katreniak, Meravý), Kreutz (Mikuš), Čellár (Pavlák, Turoň), Mikuš, Kreutz (Pavlák, Čellár), Hubočan (Mikuš), Mikuš (Hubočan), Havlík, Mikuš (Kreutz, Hubočan), Bečka, Mikuš (Vráb), Brtoš (Havlík), Kreutz,

Zostava: Prádel - Havlík, Kreutz, Meravý, Katreniak, Turoň - Čellár, Bečka, Pavlák, Vráb, Hubočan, Mikuš, Havko, Brtoš, Hrkel

Asistent trénera Ivan Hricko: Som rád, že sme nadviazali na tretiu tretinu zo zápasu v stredu a začali sme vynikajúco. Za stavu 2:0 v prvej tretine nás nakoplo paradoxne oslabenie, v ktorom sme strelili až tri góly. V zápase so Zvolenom sme podali jednoznačne najlepší výkon v sezóne. Chlapci korčuľovali, prihrávali si, strieľali, tlačili sa do brány a góly padali po krásnych kombináciách. Na takýchto výkonoch môžme stavať do budúcna. Po zápase hráčom nebolo vôbec čo vyčítať. To bol výkon, ktorý by si prial na striedačke vidieť každý tréner v svojom tíme. Výborná práca, gratulujeme.