Starší žiaci natiahli víťaznú šnúru

MsHKM Žilina - MHK Dolný Kubín 5:6 (1:1 , 1:2, 3:3)

Góly: Čellár, Čellár, Čellár, Havlík, Havlík (Pavlák), Bečka 

Zostava: Prádel - Havlík, Kreutz, Meravý, Katreniak, Hrkel - Pavlák, Čellár, Mikuš, Bečka, Vráb, Hubočan, Havko, Turoň

Hlavný tréner František Duda: Na horúcej pôde žilinského štadióna sme podali bojovný, zodpovedný výkon. Disciplinovanou hrou sme zápas dotiahli do víťazného konca. Chcel by som poďakovať celému kolektívu za prístup, bojovnosť, húževnatosť a vieru vo víťazstvo.

 

HT MHK 32 Liptovský Mikuláš - MHK Dolný Kubín 2:12 (0:3, 1:6, 1:3)

Góly: Čellár (Brtoš, Mikuš), Mikuš (Čellár), Bečka (Pavlák), Havlík (Cengelová), Bečka (Pavlák), Mikuš (Cengelová, Čellár), Cengelová (Čellár), Bečka (Pavlák), Bečka (Pavlák), Mikuš (Cengelová, Čellár), Brtoš (Meravý), Cengelová (Čellár)

Zostava: Prádel - Havlík, Kreutz, Meravý, Katreniak, Hrkel - Čellár, Cengelová, Mikuš, Vráb, Bečka, Pavlák, Havko, Hubočan, Brtoš

Asistent trénera Ivan Hricko: Do zápasu sme nastupovali proti papierovo najslabšiemu tímu, ale chlapcom a Ninke sme prizvukovali, že proti takýmto mužstvám bývajú najťažšie zápasy. Som rád, že si vzali naše slová k srdcu a pristúpili k zápasu zodpovedne a so 100% koncentráciou. Zápas sme od začiatku mali pod kontrolou a súpera nepustili do vážnejšej šance. Nesmierne ma teší, že sa dokázali strelecky presadiť všetky formácie a z chuti si zastrieľali. Všetkým od opäť vynikajúceho brankára, cez spoľahlivých obrancov až po produktívnych útočníkov ďakujem za predvedený výkon.