STARŠÍ ŽIACI ODOHRALI CEZ VÍKEND DVOJZÁPAS

MHK Dolný Kubín - HT MHK 32 Liptovský Mikuláš 7:2 (3:0, 2:1, 2:1)

Góly: Bečka (Hubočan), Pavlák (Kreutz), Hubočan (Havlík, Vráb), Čellár, Katreniak (Brtoš), Havlík (Bečka, Hubočan), Čellár (Pavlák, Mikuš)

Zostava: Prádel - Kreutz, Meravý, Havlík, Katreniak, Turoň, Hrkel - Pavlák, Čellár, Mikuš, Vráb, Bečka, Hubočan, Brtoš, Havko, Urban, Rosinský

Asistent trénera Ivan Hricko: Do prvej tretiny sme nastúpili aktívne, síce sme trochu slabšie korčuľovali, ale puk sme si dokázali presne prihrať na hokejku, tlačili sme sa do brány a prvú tretinu sme vyhrali 3:0. V druhej a tretej tretine bol náš výkon odovzdaný. Slabý pohyb, nepresné prihrávky, nizka početnosť streľby. Všetky tieto negatívne veci sme sa snažili chlapcom vysvetliť, ako to majú napraviť, poprípade zlepšiť. Súper náš slabší výkon ale nedokázala využiť vďaka dobre chytajúcemu Prádelovi. K výhre chalanom gratulujem.

 

HK Brezno - MHK Dolný Kubín 3:10 (0:5, 2:1, 1:4)

Góly: Bečka (Vráb), Bečka (Vráb, Hubočan), Čellár (Meravý, Mikuš), Bečka (Katreniak), Bečka, Čellár (Mikuš), Mikuš (Čellár, Pavlák), Pavlák (Mikuš), Bečka (Hubočan), Bečka (Katreniak)

Zostava: Prádel - Kreutz, Meravý, Katreniak, Turoň, Hrkel - Mikuš, Čellár, Pavlák, Hubočan, Vráb, Bečka, Havko, Urban, Rosinský

Asistent trénera Ivan Hricko: Druhý zápas počas víkendu nám takisto nevyšiel tak, ako by sme si predstavovali, čo sa týka herného prejavu. Zápas sme začali aktívne, strielali sme, tlačili sa do brány, súpera k ničom nepustili a zaslúžene vyhrávali 0:5. Chlapci sa ale neskutočne uspokojili a prestali plniť všetko, čo sme si povedali a tomu nasvedčoval aj výsledok druhej tretiny, ktorú sme prehrali 2:1. V tretej tretine sme niektoré chyby odstránili, ale výkon nebol optimálny. Vyzdvihol by som výkon obrancov a druhého útoku, ktorým zápas chutil, naopak som ostal sklamaný z prvého útoku, lídrov nášho tímu. Z chlapcov sa vytratila ľahkosť a radosť z hry, napriek tomu, že strelili nejaké góly. Počas sviatkov nás čaká turnaj v Česku, tak pevne verím, že chlapci si psychicky oddýchnu, naberú chuť a radosť z hry do ďalšej časti súťaže. Celému tímu gratulujem k víťazstvu.