Tréner Milan Jonák: Našim cieľom je viesť deti nie len po športovej stránke, ale aj po spoločenskej.

Aká bola sezóna z Vášho pohľadu?

Myslím si ,že bola úspešná .Je jasné ,že nebola bez chybičky a veľa vecí sa dalo urobiť aj lepšie, ale deti mali radosť z hokeja a len si utvrdili pozitívny vzťah k tejto krásnej hre. Takže či už ja alebo kolegovia musíme byť spokojní.

Každý ambiciózny človek a zvlášť športovec si kladie určité ciele. Čo sa Vám podarilo naplniť?

Presne tak. Myslím si ,že byť ambiciózny je v hokeji, ale aj v normálnom živote
veľmi dôležité. Je jasné ,že nie všetci sa stanú profesionálmi a preto našim cieľom je viesť deti nie len po športovej stránke ,ale aj po spoločenskej. Dôležite je, aby deti boli úspešní v škole a pokračovali v tom na hokeji. Naučili sa pracovať na sebe a každý deň sa zlepšovali. To je pre nás cieľ číslo 1.

Ako dopadla uplynulá sezóna? Ste spokojný?

Určite som. Chalani urobili super kolektív čo je v kolektívnom športe to najdôležitejšie. Ku tréningovému procesu pristupovali zodpovedne a v zápasoch dosahovali výborných výsledkov. Verím ,že v nastolenom trende budeme v klube pokračovať a viesť družstva tím správnym smerom.

Môžete pred začiatkom letnej prípravy prezradiť nejaké novinky?

Tak asi prvou dlhoočakávanou novinkou je nové logo klubu. Bude to novinka, na ktorú sa osobne veľmi teším. Tak isto dúfam, že sa podarí urobiť A- tím mužov takže chlapci budú môcť sledovať svoje vzory v jednotných dresoch.

Môžete prezradiť aj ciele do novej sezóny?

Vytvoriť prostredie v ktorom sa budú deti cítiť ako doma. Aby tvrdo pracovali na každom tréningu a robili radosť nielen nám trénerom ,ale hlavne svojim rodičom.