V pondelok 4.4 2015 začína letná príprava MHK Dolný Kubín

V pondelok 4.4 2015 začína letná príprava MHK Dolný Kubín
Rozdelenie trénerov v prípravnom období a zoznam hráčov zaradených do prípravy : 4.5.2015 – 30.6.2015
Tréneri:
DORAST : Košťal Peter- kontakt 0949 418 500
SŽ : Duda František-0911056555 Huba Marek -0915289014
MŽ : LuptákTomáš -0918613340, Huba Marek -0915289014
PRÍPRAVKA : Lupták Tomáš,Milan Jonák 
Predprípravka : Mudr.Igor Kršák 0903571732

ZOZNAM HRÁČOV ZARADENÝCH DO PRÍPRAVNÉHO OBDOBIA PRE SEZÓNU 2015 / 2016
kategória :Dorast
Tréner : Košťal Peter
ZAČIATOK PRÍPRAVY : 4. mája 2015 13,00 hod. Zimný štadión
1. Had Richard
2. Kmeť Samuel
3. Telúch Andrej
4. Garek Timotej
5. Červeň Boris
6. Slovik Martin
7. Kuhajda Andrej
8. Kurnota Peter
9. Toman Martin
10. Kuriš Michal
11. Socha Lukáš
12. Bečka Milan
13. Kapitán Lukáš
14. Lešňovský Marek 
15. Jasenek Filip 
16. Zelina Tomáš

ZOZNAM HRÁČOV ZARADENÝCH DO PRÍPRAVNÉHO OBDOBIA PRE SEZÓNU 2015 / 2016 SŽ
Tréner : Duda František Huba Marek
ZAČIATOK PRÍPRAVY : 4. mája 2015 15,00 hod.Zimný šTADIÓN

1. PRIBYLINEC Martin
2. MICHALICA Oliver
3. GOLDSCHMIED René
4. PLICHTA Denis
5. KURIŠ Ladislav
6. MAŇÚCH Mário
7. KOPILEC Matúš
8. FAČKO Michal
9. FERENČÍK Branislav
10. KRAUT Matej
11. GREGUŠKA Andrej
12. HAVLÍK Teodor
13. GREGUŠKA Lukáš
14. HOJO Ľubomír
15. BANDOŠ Peter
16. VRÁB Andrej
17. PAPÁN Miroslav
18. HUBA Dominik

ZOZNAM HRÁČOV ZARADENÝCH DO PRÍPRAVY V SEZÓNE 2015 / 2016 
Kategoŕia: Mladší žiaci 7/6
Tréner : Lupták Tomáš,Huba Marek , 
Začiatok sezóny : 4. mája 2015 13,00 hod Zimný štadión

1. SMOLKA Nikolaj
2. DUDA Dávid
3. BANDOŠ Roman
4- ROSINSKÝ Jakub
5. ANIKKAMAKI Samuel
6 TELÚCH Tomáš
7. MÚDRY Peter
8. MACÁK Matej
9. SUROVIAK Oliver
10. HUBOČAN Lukáš
11. TRUBAN Matúš
12. JASENEK Alex
13. BODORÍK Timotej
14. HARTNÍK Jakub
15. ČELÁR Matúš
16. KLIMČÍK Jakub 
17. KREUTZ Adam

ZOZNAM HRÁČOV ZARADENÝCH DO PRÍPRAVY V SEZÓNE 2015 / 2016 
Kategória: prípravka.5,4,3 ročník
Tréner : Lupták Tomáš Jonák Milan
Začiatok sezóny : 4. mája 2015 14,30 hod Zimný štadión

1. MADLEŇÁK Alex 
2. ŽILINEC Jozef 
3. MERAVÝ Jakub
4. KURIŠ Andrej
5. DATKOVÁ Nikola
6. HAVLÍK Mathias
7. BEČKA Samuel
8. VRÁB Filip
9. URBAN Igor
10. BRTOŠ Adam
11. ROSINSKÝ Ivan
12. ONDRUŠ Marek
13. BRANICKÝ Richard
14. ZAŤKO Matej
15. PALUGA Dávid
16. HLAVATÍK Radovan
17. JANIGA Michal
18. VÁLEK Jakub
19. DIBDIAK Dominik
20. HAUKO Dalibor
21. KATRENIAK Ján
22. MIKUŠ Ľubomír
23. PRÁDEL Michal
24. Vladimír Cimrák
25:Vladimír Hrkel
26.Adam Palko
27.Marek Janiga
28.Daniel Bošanský
29.Samuel Sobčák
30.Štefan Škuta
31.Martin Sekereš
32.Mário Mišťúrik
33.Matej Orolím
34.Andrej Žáčik
35.Matej Zaťko