Výsledky mládeže 10- 18.10 2015

Starší žiaci
MHK Dolný Kubín - HK ALTIS Námestovo 3:2 (1:0, 0:2, 2:0)
Strelci gólov : Kubala, Ferenčík, Kovačka
V prvých 2 tretinách slabé korčuľovanie chýbala nám agresivita v korčuľovaní zbytočne sme sa sústredili na hru do tela a boli veľa krát nedisciplinovaný začo sme boli vylučovaní.. Za posledných 20 min treba pochváliť celeé mužstvo,ktoré otočilo nepriaznivý stav a dotiahlo zápas do víťazného konca
Zostava : Brankári: Klain, Pribilinec, Bandoš-Vráb, Plichta-Goldschmied, Fačko-Kovačka Kraut-Ferenčík-Jendroľ, Kubala-Fatul-Nauš, Maňúch-Hojo-Jasenek, Greguška-Kopilec

MHK Dolný Kubín – Detva 8 : 6 / 0 : 3 3 : 1 5 : 2 /
Strelci gólov : Jasenek 2 Jendroľ 2 Kočalka 2 Bandoš Maňúch
Súper nás zaskočil a po úvodnej tretine to s naším družstvom vyzeralo veľmi zle a to v úvode druhej tretiny sme inkasovali ďalší gól, veľkou prekážkou pre našich hráčov bol brankár hostí. Nuž nakoniec sme prelomili sebadôveru brankára hostí a bojovným výkonom sme strhli víťazstvo na svoju stranu
Zostava : Bečka, Maňúch, Fačko, Bandoš, Ferenčík, Kopilec, Plichta, Jasenek, Kurnota, Kraut, Jendroľ, Hojo, Kočalka, Kubala, Goldschmied, Nauš, Vráb

Mladší žiaci:
MHK Dolný Kubín – Detva 7 : 6 / 1 : 1 5 : 4 1 : 1 /
Strelci gólov : Kuriš, Kuriš (Papán), Kuriš (Papán, Múdry), Truban, Kuriš, Kuriš, Truban
Od začiatku zápasu sme boli lepším tímom, mali sme lepší pohyb a nasadenie a súpera sme prestrieľali jasným pomerom 50:28. Znova sme skoro doplatili na nepremenené šance, naopak súper potrestal všetky naše chyby. Za nepriaznivého stavu sme urobili zmeny v zostave čo mužstvu pomohlo. Ďakujem chalanom, že za nepriaznivého stavu zabojovali a zápas otočili a dotiahli do víťazného konca.
Zostava : Smolka, Stančok – Huba, Múdry – Kuriš, Suroviak, Papán – Rosinský, Jasenek – Telúch, Bodorik, Ainikamäkki – Truban, Hartiník, Bandoš

MHK Dolný Kubín - ALTIS NÁMESTOVO 12:4 /6 :13:1 3 : 2 /
Strelci gólov : Kuriš (Truban), Telúch (Bodorík), Ainikamäkki, (Telúch, Suroviak), Suroviak (Bandoš), Bodorík (Truban), Telúch (Ainikamäkki, Múdry), Kuriš (Tr.strieľanie), Ainikamäkki (Bodorík), Kuriš, Kuriš (Papán), Truban (Bodorík, Múdry), Kuriš (Papán)
Súpera sme prehrali vo všetkých činnostiach, chalani korčuľovali, bojovali, prihrali si a dávali góly. Musím pochváliť všetkých hráčov za kolektívny a bojovný výkon počas celého zápasu.
Zostava : Smolka, Stančok – Huba, Múdry – Kuriš, Suroviak, Papán – Bandoš, Jasenek , Telúch, Bodorík, Ainikamäkki – Truban, Hartiník, Rosinský

Dorast:
MHK D. Kubín – Levice 2 : 13 / 1 : 3 0 : 5 1 : 5 /
Strelci gólov : Uhliarik 2
Proti dobre korčuľujúcemu fyzicky zdatnému súperovi sme sa nepresadili ani v jednej činnosti. Nestačili sme na súpera a ten nás vyučoval z hokejovej abecedy počas celého zápasu.
Zostava : Bečka, Anovčin, Anguš, Bandoš, Čepišák, Jasenek, Kmeť Kristián, Kmeť Samuel, Kubány, Kurnota, Morava, Nagy, Novosedliak, Pagáčik, Šimalčík, Uhliarik

Hoba BA –MHK D. Kubín 10 : 0 / 5 : 0 1 : 0 4 : 0 /
Proti bojovnému a húževnatému výkonu družstva domácich na úzkom priestore sme sa nedokázali presadiť. Nezachytili sme úvod zápasu kde do 7.minúty sme prehrávali už 4 : 0.
Zostava : Anovčin, Bečka, Anguš, Čepišák, Ferenčík, Jasenek, Jendroľ, Kmeť Kristián, Kubany, Kurnota, Morava, Nagy, Novosedliak, Raptoš

SENICA - MHK D. Kubín 4 : 1 / 1 : 2 : 2 0 : 1 /
Strelci gólov : Raptoš
Zápas sa niesol v bojovnom duchu obidvoch mužstiev, kde domáci celok mal väčšiu chuť zvíťaziť. Za odhodlaný a bojovný výkon nášho kolektívu treba pochváliť celé naše družstvo
Zostava : Bečka, Anguš, Hlavatý, Kočalka, Kozák, Kubány, Nagy, Novosedliak, Pavelka, Raptoš, Čepišák, Kurnota