Dorast 19. 09. 2015
MHK Dolný Kubín - Bardejov 4 : 3 / 1 : 1 0 : 0 3:1/
Strelci gólov : Morava, Moška, Jasenek,
Aj keď bol súper aktívnejší, oduševnený výkon nášho
družstva bol okorenený víťazstvom. Je vidieť nezohratosť, disciplinovanosť, nakoniec šťastena sa obrátila na našu stranu.
Pochváliť treba za kolektívny výkon celé mužstvo, keď
zápas nedohral Pagáčik a Kmeť Samuel zo zdravotných dôvodov, ale brankár Bečka podal skvelý výkon a podržal mužstvo.
Zostava : Bečka, Kmeť Samuel, Herbst, Jasenek, Kurnota, Nagy, Morava, Kmeť Kristián, Čepišák, Raptoš, Pagáčik, Dirbák, Meszároš, Lešňovský, Jendroľ Moška,

Dorast 20. 09. 2015
MHK D. Kubín - Bardejov 3 : 6 / 1 : 3 1: 2 1 : 1 /
Strelci gólov : Čepišák, Raptoš, Ščurka
Po vyhranom zápase nás súper zaskočil v prvej
tretine agresivnou hrou s ktorou sme sa nedokázali vyrovnať.
Treba vyzdvihnúť bojovnosť celého kolektívu nik nevyčnieval nad rámec svojich možností
Zostava : Bečka, Kmeť Samuel, Dirbák, Jasenek, Kurnota, Nagy, Kozák, Smidžár, Pavelka, Hlavatý, Lešňovský, Raptoš, Čepišák, Moška, Meszároš, Ščurka, Uhliarik

Dorast 12.9.2015
Púchov – D.Kubín 13 : 0 / 2 : 0 7 : 0 4 : 0 /
Naši hráči dokázali držať krok so súperom iba prvú tretinu , ale aj tak bol súper aktívnejší, chlapci nezvládli druhú tretinu a o výsledku bolo rozhodnuté.
Zostava : Garek, Bečka, Herbst, Goldschmied, Vráb, Jasenek, Kurnota, Uhliarik, Bandoš, Kraut, Ferenčík, Nagy, Dirbák, Morava, Maňúch
Dorast 13.9.2015
Púchov – D.Kubín 13 : 0 /3:0 6 : 0 4 :0 /
Treba pochváliť prístup a bojovnosť celého kolektívu ale aj tak sme fyzicky nestačili za súperom
Zostava : Garek, Bečka, Vráb, Jasenek, Bandoš, Ferenčík, Nagy, Dirbák, Jendroľ, Kozák, Smidžár, Pavelka, Hlavatý

Starší žiaci
MHK Dolný Kubín – HKM Rimavská Sobota 10 : 0 / 0 :1 0 colonthree – emotikon 0 :6 /
Strelci gólov : Maňuch ( Kraut ), Kopilec ( Ferenčík ), Kopilec
( Jendroľ ), Jendroľ ( Kopilec ), Jendroľ, Nauš ( Kočalka ), Nauš
( Kočalka ), Nauš ( Kočalka, Greguška ), Kočalka ( Greguška ),
Kočalka ( Havlík )
Počas celého zápasu mužstvo dominovalo po všetkých
stránkach. Malo výrazne navrch, lepšie korčuľovalo, predviedlo pekné akcie zakončené peknými gólmi, o čom svedčí výsledok 10:0. Pomer striel: 60 – 12

Mladší žiaci
MHK Dolný Kubín - HKM Rimavská Sobota 2 : 4 / 0 :0 3 :1 1: 1/
Strelci gólov : Peter Múdry ( Kuriš ), Matúš Truban
Zostava : Baťala – Huba, Telúch – Papán, Múdry, Kuriš – Bandoš, Rosinský – Truban ,
Suroviak, Bodorík – Hubočan, Hartiník
Mužstvo predviedlo výborný výkon celých 60 minút
len doplatilo na nepremieňanie šancí o čom svedčí aj pomer striel 41:18 v náš prospech. Mužstvo Rimavskej Soboty sa počas celého zápasu len bránilo a ohrozeniu našej bránky sa dostalo len sporadicky po odrazených pukoch. Vyzdvihol by som bojovnosť, korčuľovanie, výborný pohyb všetkých hráčov a kolektívnu prácu.

MHK Dolný Kubín - HK Ružomberok 3 :1
Strelci gólov : Kuriš, Telúch, Hubočan
V prvej tretine to bolo zoznamovanie sa so zápasovým rytmom nakoľko to bol prvý zápas sezóny no aj napriek tomu to bola z našej strany najlepšia tretina kedy všetci dodržiavali čo sme si povedali. Každý si strážil priestory ktoré mal posúvali si puky včas a tak sme súpera prestrieľali a prehrali v každej situácii. Od druhej tretiny sme sa sústredili iba na to ako ideme súpera zraziť na ľad nedisciplinovanosť sa preniesla aj do hry keď z množstva šancí sme nedali žiadny gól pre nesústredenosť pri zakončenía naopak inkasovali sme gól. Tretia tretina sa niesla v podobnom duchu ako druhá.
Zostava : Brankári: Stanočok
Obrancovia: Huba-Bandoš, Ainikkamäki-Jasenek, Rosinský Útočníci: Kuriš-Múdry-Papán, Truban-Suroviak-Telúch, Hubočan Hartiník-Bodorík