Výsledky mládeže 14.11- 22.11 2015

Starší žiaci:
Prievidza – Dolný Kubín 2 : 3 / 1 : 1 0 : 2 1 : 0 /
Strelci gólov : Kraut 2 Bandoš
Počas celého zápasu sme boli lepším družstvom s gólovými príležitosťami ,ale v koncovke sme zlyhávali. A tak sme museli bojovať o víťazstvo až do konca zápasu.
Zostava : Bečka Milan, Pribylinec Martin, Vráb Andrej, Bandoš Peter, Ferenčík Branislav, Jasenek Filip, Kurnota Peter, Goldschmied René, Plichta Denis, Kraut Matej, Maňúch Mário, Hojo Ľubomír, Fačko Michal, Kopilec Matúš, Greguška Andrej, Jendroľ Kevin

MHK Dolný Kubín - Dubnica 4 : 8 / 1 : 4 0 : 1 3 : 3 /
Strelci gólov : Kubala, Greguška, Maňúch, Kopilec
Zase z tohto duelu sme vyšli naprázdno, nesústredenosť v úvodnej tretine rozhodlo o tom že sme prehrali. Súper nás prehral v osobných súbojoch a efektivite v zakončení.
Zostava : Klain Juraj, Michalica Oliver, Vráb Andrej, Bandoš Peter, Plichta Denis, Fačko Michal, Goldschmied René, Ferenčík Branislav, Jendroľ Kevin, Hojo Ľubomír, Maňúch Mário , Kraut Matej, Kopilec Matúš, Greguška Andrej, Kubala
Mladší žiaci:
MHK Dolný Kubín – R. Sobota 4 : 3 / 1 : 0 3 : 3 0 : 0 /
Strelci gólov: Jasenek (Truban), Truban (Bodorík), Truban (Jasenek), Kuriš (tresné strieľanie)
Zápas sa od začiatku niesol v našej réžii aj keď podľa výsledku to tak nevypadá. Mali sme viac z hry, súpera sme tlačili, lepšie korčuľovali aj bojovali o čom svedčí aj pomer striel 44:18 no brankár hostí chytal výborne a naši hráči si na ňom vylamovali zuby. Teší nás, že chalani zabojovali a odmakali celý zápas až do konca. .
Zostava : Zostava : Smolka, Baťala – Huba, Ainikamäkki – Kuriš, Suroviak, Papán – Bandoš, Múdry – Truban, Bodorík, Jasenek – Rosinský, Volko Adam – Hubočan, Volko Andrej, Hartiník

MHK Dolný Kubín - Prievidza 3 : 6 / 2:1 3 : 0 1 : 2 /
Strelci gólov : Kuriš (Bandoš), Papán (Telúch), Suroviak (v oslabení)
Začiatok stretnutia sa niesol v réžii súpera, ktorý zatlačil a dal nám kontroverzný gól. Už o minútu sme odpovedali vyrovnávajúcim gólom no vzápätí sme inkasovali opäť. Do druhej tretiny vykorčuľovalo naše mužstvo s cieľom zvrátiť výsledok no kto bol v Prievidzi na štadióne videl čo sa dialo, 2 naše neuznané góly v čase, keď sa lámal zápas, ďalej nezmyselné vylúčenia. Aj napriek týmto okolnostiam odmakalo zápas až do konca.
Zostava: Smolka, Baťala – Huba, Ainikamäkki – Kuriš, Suroviak, Papán – Bandoš, Múdry – Truban, Telúch, Jasenek – Rosinský – Hubočan, Bodorík, Hartiník

MHK Dolný Kubín -DUBNICA/Váhom 3 : 5 / 1 : 5 2 : 0 0 : 0 /
Strelci gólov : Čatloš (Truban), Telúch (Truban), Suroviak
Prvých 10 minút stretnutia sa niesol jasne v náš prospech kde sme strelili aj vedúci gól. Potom za zvyšných 10 minút sme si prehrali zápas hrubými individuálnymi chybami. Po zmenách v zostave sme opäť zobrali priebeh zápasu do svojich rúk, kde sme 2 tretiny boli lepším súperom. Po druhej tretine sme prehrávali už len o 2 góly, no v tretej tretine sme nepremenili 4 samostatné nájazdy a na konci sme sa zbytočnými faulami pripravili o záverečný nápor. Aj keď sme pri power – play súpera zatlačili gól sa nám dať nepodarilo.
Zostava : Stančok – Huba, Ainikamäkki – Kuriš, Čatloš, Papán – Bandoš, Jasenek – Truban, Suroviak, Telúch – Múdry, Rosinský – Hartiník, Bodorík, Hubočan

Dorast
Partizánske – Dolný Kubín 7: 0 / 4: 0 1 : 0 2 : 0 /
Slabý nezodpovedný výkon, nekoncentrovaný prístup všetkých hráčov v prvej tretine, kde sme nezvládli hru z pozície defenzívy. Súper nás trestal za školácke chyby v priestore bránky. Z pohľadu ofenzívy sme boli nulový viazla kombinácia, presadenie sa jeden na jedného do zakončenia sme sa dostavali sporadicky.
Zostava : Bečka Milan, Garek Timotej, Anguš Dominik, Kubány Marek, Bače, Jasenek Filip, Kurnota Peter, Horváth Kristián, Čepišák Kristián, Nagy Alex, Jurčišin Matej, Raptoš Milan, Uhliarik Richard, Fatul Oliver

Dolný Kubín - Dubnica/Vahom 2 : 9 / 0 : 3 0 : 2 2 : 4 /
Strelci gólov : Horváth, Kubány
Na družstvá z vrchnej časti tabuľky nemáme herne. Je vidieť že s hráčmi z vekovej kategórii SŽ aj keď za ich prístup a bojovnosť ich treba pochváliť nemôžeme konkurovať družstvám v tejto súťaži.
Najlepší hráči zápasu : BEČKA Milan
Zostava : Garek Timotej, Bečka Milan, Kmeť Samuel, Kurnota Peter, Anguš Dominik, Nagy Alex, Ščurka Samuel, Horváth Kristián, Čepišák Kristián, Kubány Marek, Jasenek Filip, Zelina Tomáš, Kočalka Matej, Hlavatý Matúš, Kozák Anton, Fatul Oliver

D. Kubín - Piešťany 0: 9 / 0 : 3 0 colonthree – emotikon 0 : 3 /
Proti dobre korčuľujúcemu, fyzicky stavanému družstvu hostí sme zaostávali v každej jednej činnosti, zvlášť v defenzívnej činnosti a v ofenzívnej činnosti sme sa presadzovali ťažšie ale tento krát nám šťastena nedopriala dať gól ani z mála vyložených šancí. Pri premenení tzv gólových príležitostí by výsledok bol omnoho iný.
Zostava : Garek Timotej, Bečka Milan, Kmeť Samuel, Vráb Andrej, Kurnota Peter Uhliarik Richard, Bandoš Peter, Kraut Matej, Ferenčík Branislav, Anguš Dominik, Nagy Alex, Ščurka Samuel, Horváth Kristián, Čepišák Kristián, Kubány Marek, Jasenek Filip, Zelina Tomáš