Výsledky mládeže 18. 11 - 13. 12. 2015

Výsledky mládeže 18.11- 13.12 2015
Mladší žiaci
Atlis Námestovo -MHK Dolný Kubín 5 : 9 / 4 : 2 1 :4 0 : 3 /
Strelci gólov : Ulbricht (Bodorík), Ulbricht, Bakala (Papán), Papán (Ulbricht), Ulbricht, Múdry (Ainikamäkki, Hubočan), Ulbricht (Bakala), Bakala (Múdry), Bodorík (Hartiník, Ainikamäkki)
Bol to derby zápas a od začiatku to bolo vidieť. Nezachytili sme úvod zápasu a prehrávali sme už 4:1 ale po oddychovom čase sa chlapci ukľudnili, vrátili sa do zápasu, zabojovali a zápas otočili.Nakoniec sa radovali z víťazstva 9:5.
Zostava: Smolka, Stančok – Huba, Ainikamäkki – Truban, Suroviak, Papán – Ábel, Múdry – Bakala, Bodorík, Ulbricht – Hartiník, Hubočan, Rosinský

MHK Dolný. Kubín – MHK Ružomberok 7:4 / 2 : 1 3 : 2 2 : 1 /
Strelci gólov : Suroviak, Ulbricht (Svitač), Svitač, Ulbricht, Ulbricht (Múdry), Ulbricht (Bakala), Bakala (Ulbricht)
Po dvoch dňoch sme opäť videli derby zápas, tentokrát v domácom prostredí kde sme hostili Ružomberok. Zápas sa od začiatku vyvíjal v náš prospech, súper sa do šancí dostával len sporadicky ale všetko s prehľadom pochytal brankár Smolka. Treba pochváliť chlapcov za bojovný výkon počas celého stretnutia a gratulujeme im k víťazstvu.
Zostava: Smolka, Baťala – Huba, Ainikamäkki – Truban, Suroviak, Telúch – Bandoš, Múdry – Bakala, Svitač, Ulbricht – Hubočan, Rosinský – Papán, Bodorík, Hartiník

MHK Dolný Kubín – HK Považská Bystrica 2 : 6 /1 : 1 1 : 2 0 : 3 /
Strelci gólov : Papán, Telúch
Videli sme vyrovnaný zápas z jednej strany na druhú. Súper urobil menej chýb a preto vyhral. Chlapci podali bojovný, obetavý a kolektívny výkon počas celých 60 minút.
Zostava : Smolka, Stančok – Huba, Ainikamäkki – Truban, Telúch, Papán – Maňka, Kotúč – Markovič, Suroviak, Múdry – Hubočan, Rosinský

Starší žiaci
MHK Dolný Kubín – HK Považská Bystrica 3 : 6 / 0 : 3 0 : 0 3 : 3 /
Strelci gólov : Jendroľ, Kuriš,
Škoda prvej tretiny kde sme do zápasu vstúpili veľmi zle a ani brankár Bečka nemal svoj deň. Aj za nepriaznivého výsledku chlapci bojovali do konca zápasu.
Zostava : Zostava : Bečka Milan, Pribylinec Martin, Vráb Andrej, Goldschmied René, Plichta Denis, Kraut Matej, Hojo Ľubomír, Maňúch Mário, Fačko Michal, Kopilec Matúš, Kuriš Ladislav, Bandoš Peter, Jendroľ Kevin, Ferenčík Branislav, Greguška Andrej

Altis Námestovo -MHK Dolný Kubín – 5 : 2 / 0: 0 2 : 1 4 : 0 /
Strelci gólov : Ferenčík (Kuriš), Kraut (PLichta)
V derby zápase sme videli rýchly hokej z jednej strany na druhú. Doplatili sme na nepremenené šance a zbytočné vylúčenia v ktorých sme inkasovali všetkých 5 gólov a to rozhodlo. Chalani bojovali a chceli no chýbalo nám troška šťastia.
Zostava: Klain, Pribylinec – Bandoš, Vráb – Ferenčík, Hojo, Greguška – Plichta, Goldschmied – Kraut, Maňúch, Kopilec – Fačko – Kuriš, Jasenek, Jendroľ

Dorast
MHK Dolný Kubín – Trebišov 4 : 11 / 1 : 6 3 : 3 0 : 2 /
Strelci gólov: Uhliarik 2, Ščurka
Doposiaľ v každom zápase boli brankári oporou zápase sa nedalo povedať. Vstup do zápasu bol katastrofálny a o zápase bolo rozhodnuté už v prvej tretine.
Zostava : Zostava : Bečka Milan, Kyčák Matej, Pinka Martin, Kurnota Peter, Ščurka Samuel,
Horváth Kristián, Čepišák Kristián, Zelina Tomáš , Kraut Matej, Bandoš Peter, Vráb Andrej, Goldschmied René, Uhliarik Richard, Kmeť Samuel, Ferenčík Branislav, Hojo Ľubomír

MHK D. Kubín - Trebišov 2 :5 / 0 : 1 1: 2 1 : 2 /
Strelci gólov : Kmeť, Horváth
Slabý nekolektívny prístup hráčov dal príležitosť družstvu hostí aby body išli na východ. .
Zostava: Zostava : Kyčák Matej, Kmeť Samuel, Pinka Martin, Kubány Marek, Kurnota Peter, Horváth Kristián, Čepišák Kristián, Uhliarik Richard, Zelina Tomáš, Jasenek Filip ,Had Richard