Dorast víťazne v Bardejove.
07.11. 2015
Bardejov – MHK D. Kubín 5 : 6 /1 : 0 0 : 1 3 : 0 / 0 : 0 / 0 : 1 /
Strelci gólov: Had 2, Kmeť S. 2, Bandoš, Horváth
Treba pochváliť celý kolektív za húževnatý a odhodlaný výkon s túžbou po víťazstve, príchodom hráča Horvátha sa povzbudil duch kabíny, je to víťazný tip hráča a aj výkonom na ihrisku s Hadom strhli celý kolektív.
Zostava : Bečka Milan, Garek Timotej, Kmeť Samuel, Kubány Marek, Kurnota Peter, Jasenek Filip, Nagy Alex, Čepišák Kristián, Raptoš Milan, Anguš Dominik, Novosedliak Filip, Kraut Matej, Bandoš Peter, Vráb Andrej, Horváth Kristián, Had Richard

08.11.2015
Bardejov - D. Kubín 2 : 4 / 0 :2 1:1 1 : 1 /
Strelci gólov : Nagy 2, Had, Horváth
Po sobotňajšom zápase sa družstvo zomklo a bojovali sa povedať jeden za druhého v podstate sme súpera eliminovali v útočnej činnosti
Zostava: Bečka Milan, Garek Timotej, Kmeť Samuel, Kubány Marek, Kurnota Peter, Jasenek Filip, Nagy Alex, Čepišák Kristián, Raptoš Milan, Anguš Dominik, Novosedliak Filip, Horváth Kristián, Had Richard

Dolný Kubín - Púchov 1 : 11 / 0 : 6 0 : 4 1 : 1 /
Strelci gólov : Kraut
V podstate môžeme povedať že po prvej tretine rozhodnuté o zápase, kde nás súper zaskočil agresívnou hrou, s ktorou sme sa nemohli vyrovnať
Zostava : Zostava : Bečka Milan, Garek Timotej, Kmeť Samuel, Kubány Marek, Kurnota Peter, Jasenek Filip, Dirbák Dominik, Nagy Alex, Čepišák Kristián, Raptoš Milan, Ferenčík Branislav, Jendroľ Kevin, Had Richard, Jurčišin Matej, Kraut Matej, Novosedliak Filip, Pagačik Dávid, Kmeť Kristián

D. Kubín – Púchov 0 : 12 / 0 : 2 0 : 3 0 : 7 /
Za družstvom hostí sme zaostávali v každejčinnosti, nestačili sme so súperom korčuliarsky, fyzicky proste sme dostali lekciu z abecedy ľadového hokeja aj v druhom zápase. Tento krát nás súper zaskočil v poslednej tretine.
Zostava : Zostava : Garek Timotej, Bečka Milan Kmeť Samuel, Kubány Marek, Kurnota Peter, Jasenek Filip, Nagy Alex, Čepišák Kristián, Raptoš Milan, Fatul Oliver, Had Richard, Hlavatý Matúš, Kočalka Matej, Kozák Anton, Novosedliak Filip, Smidžár František

Starší žiaci:
Ružomberok - MHK Dolný Kubín 12 : 3 / 1 : 1 5 : 2 6 : 0 /
Strelci gólov : Kočalka (Jendroľ, Kraut), Kočalka (Maňúch),Kočalka
Proti prvému družstvu tabuľky sme hrali 2 tretinyvyrovnaný zápas. Mužstvo bojovalo, korčuľovalo, hralo organizovane. V tretej tretine súper strelil 2 rýchle góly, odskočil nám a bolo po zápase.
Zostava : Zostava : Klain, Pribylinec – Fatul, Fačko – Kraut, Ferenčík, Jendroľ – Goldschmied, Plichta – Maňúch, Hojo, Kopilec – Kočalka, Kozák, Bandoš

HK 95 Považská Bystrica - MHK Dolný Kubín 4 : 2 / 1: 0 1 : 0 2 : 2 /
Strelci gólov : Jendroľ (Tresné strieľanie), Maňúch (Bandoš) Zápas si mužstvo prehralo samo svojou nedisciplinovanosťou a nepremenenými šancami. Musím pochváliť brankára Pribylinca, ktorý odchytal skvelý zápas a podal vynikajúci výkon. Zostava : Pribylinec – Vráb, Goldschmied – Kuriš, Hojo, Kraut – Fačko, Plichta – Jendroľ, Ferenčík, Greguška – Kopilec, Maňúch, Bandoš

Dolný Kubín –Ružomberok 1:8
Strelci gólov : Suroviak (Truban)
V Ružomberku sa hral vyrovnaný zápas v ktorom doplatili na zlé vstupy do 1. a 2. tretiny kde sme inkasovali zhodne po dva góly a to bolo rozhodujúce. Súper sa dostal do vedenia 4:0. Aj keď chalani sa snažili s výsledkom niečo urobiť nepremenili sme šance a súperovho brankára sme prekonali len raz. Veľmi sme chceli a to nám zväzovalo ruky. Do budúcna sa treba z výsledku poučiť, aby sa podobné chyby neopakovali.
Zostava : Zostava : Smolka, Stančok – Huba, Múdry – Kuriš, Suroviak, Papán – Bandoš, Jasenek – Telúch, Bodorík, Ainikamäkki – Maňka, Rosinský – Truban, Hubočan, Markovič - Hartiník

HK 95 Považská Bystrica - Dolný Kubín 8:3 / 1: 2 3 : 1 4 : 0 /
Strelci gólov : Suroviak (Telúch, Ainikamäkki), Papán (Huba), Telúch
Proti nám stál najlepší súper s ktorým sme sa stretli a ktorý bol doposiaľ neporazený. Cestovali sme do Považskej Bystrice s cieľom vyhrať čo sa nám napriek vynikajúcemu kolektívnemu výkonu od brankára Smolku až po posledného hráča nepodarilo. Mužstvo odviedlo vynikajúcu prácu
Zostava : Smolka – Huba, Múdry – Papán, Suroviak, Truban – Jasenek, Bandoš – Telúch, Bodorík, Ainikamäkki – Rosinský, Hartiník