Výsledky mládeže 27. 09 - 4. 10. 2015

Výsledky mládeže 27. 9-4.10 2015

MHK D. Kubín - Prievidza 6 : 6 (2:4, 2:2, 2:0)
Strelci gólov : Nauš 3, Hojo, Jendroľ, Kopilec
Aj keď sme súpera prestrieľali no v konečnej fáze sme narobili chyby v defenzívnej činnosti, kde súper nás trestal. Nezodpovedným prístupom hráčov v prvej tretine sme darovali súperovi bod.
Zostava : Klain Pribylinec, Goldschmied, Bandoš, Plichta, Kubala, Fačko, Maňúch, Kraut, Hojo, Nauš, Kočalka, Kopilec, Ferenčík, Jendroľ, Greguška A.

Dubnica - MHK D. Kubín 9 : 4 / 6 : 1 1 : 1 2 : 2 /
Strelci gólov : Kubala 2, Bandoš, Ferenčík
Zápas sme prehrali už v prvej tretine, kde sme nezachytili úvod zápasu, bolo vidieť únavu našich hráčov ktorí nastúpili v zápase dorastu v Piešťanoch a mali málo času na zregenerovanie organizmu.
Zostava : Pribylinec, Klain, Fačko, Plichta, Kovačka, Vráb, Havlík, Ferenčík, Jendroľ, Maňúch, Kraut, Bandoš, Hojo, Kubala, Kočalka, Kopilec

Dorast 27. 09. 2015
MHK D. Kubín - Partizánske 3 : 4 / 1 : 1 2 : 2 0 : 1 /
Strelci gólov : Čepišák, Ščurka, Uhliarik
Proti bojovnému a húževnatému výkonu družstva hostí sme sa nepresadili v koncovke, je stále vidieť, že kolektív po celý zápas bojuje ale vždy príde fáza hry, kde v defenzíve sa vyskytnú chyby ktoré súper trestá.
Zostava : Bečka, Kmeť Samuel, Jasenek, Kurnota, Nagy, Hlavatý, Lešňovský, Raptoš, Čepišák, Moška, Meszároš, Ščurka, Uhliarik , Pagačik, Kmeť Kristián, Herbst, Šimalčík,

Dorast
Piešťany - MHK D. Kubín 5 : 1 / 2 : 0 1 : 0 2 : 1 /
Strelci gólov : Nagy
Lídrovi súťaže sme boli viac ako vyrovnaným súperom, aj keď nás súper prestrieľal, ale vďaka kolektívnemu výkonu celého družstva a výkonu brankára Bečku sme dlho odolávali tlaku domácemu družstvu. O výsledku rozhodli presilové hry kde prvé tri góly sme inkasovali vďaka oslabeniam.
Zostava : Bečka, Kmeť Samuel, Bandoš, Vráb, Kurnota, Kubány, Dirbák, čepišák, Jasenek, Ščurka, Ferenčík, Nagy, Kraut, Maňúch, Jendroľ, Raptoš

Dorast
Dubnica - D. Kubín 4 : 1 / 1 : 0 0 : 1 3 : 0 /
Strelci gólov : Ščurka
Znovu treba pochváliť celý kolektív za húževnatý a odhodlaný výkon s túžbou po víťazstve.
Zostava : Anovčin, Kmeť Samuel, Kubány, Ščurka, Kurnota, Jasenek, Dirbák, Pavelka, Nagy, Čepišák, Uhliarik, Hlavatý, Kozák, Raptoš

Výsledy MŽ
HK Dubnica – MHK Dolný Kubín 13 : 6 / 2 : 2 8 : 2 3 : 2 /
Strelci gólov : Kuriš (Papán), Suroviak (Papán), Kuriš (Suroviak), Kuriš (Suroviak), Kuriš, Kuriš
Proti nám nastúpilo kvalitné mužstvo z Dubnice. Po výbornom začiatku kde sme mali dobrý pohyb sme viedli v 4. minúte 0:2. Potom sme začali v obrannej fáze kopiť chybu na chybe a súper nás trestal gólmi. Najhoršou časťou zápasu bola 2. tretina kde mužstvo zaostávalo za súperom po všetkých stránkach. V 3. tretine sa hra vyrovnala ale ako aj v predošlých zápasoch sme doplatili na nepremieňanie šancí a nedokázali sme sa dotiahnuť na súpera.
Zostava : Baťala, Smolka – Huba, Bandoš – Kuriš, Suroviak, Papán – Jasenek, Ainikamakki – Múdry, Bodorík, Truban – Hartiník, Hubočan, Rosinský
MŽ
MHK Dolný Kubín-MŠHK Prievidza – 4 : 7/ 2 : 2 2 : 2 0 : 3 /
Strelci gólov : Kuriš ( Suroviak, Hubočan ), Kuriš, Suroviak, Bodorík ( Suroviak )
Vo vyrovnanom zápase naše mužstvo opäť doplatilo na nepremieňanie šancí čo súper využil a svoje šance po hrubých chybách našich hráčov premenil. Do stavu 4:4 to bolo kto z koho ale naši brankári nemali svoj deň a pustili 2 góly cez celé ihrisko čo mužstvo zrazilo na kolená. Opäť aj napriek prehre mužstvo podalo dobrý výkon, korčuľovalo, chcelo si prihrať a bojovalo.
Zostava : Stančok, Smolka – Huba, Jasenek – Kuriš, Suroviak, Čellár – Bandoš, Rosinský – Truban, Bodorík, Múdry – Kreutz – Hubočan, Hartiník, Papán