Výsledky mládeže 31.1-1.3. 2015

Výsledky mládeže 31.1-1.3. 2015.
Dorast:
MHK Dolný Kubín -MHK Ružomberok 4:2 (1:1,2:1,1:0) Telúch,Miklúšek(Kmeť,Lupták),Ščurka(Modrič,Lupták), Králik(Ščurka)
MHK Dolný Kubín – MHK Ružomberok 2:3 (0:2,1:0,1:1) Modrič(Králik),Modrič(Bukovina)
MHK Ružomberok - MHK Dolný Kubín 5:2 (2:1,1:1,2:0) Telúch(Modrič),Miklúšek(Modrič)
MHK Ružomberok - MHK Dolný Kubín 2:1 (0:1,2:0,0:0) Ferleťják(Modrič,Lupták)

Na záver súťaže sa naši chlapci stretli v derby zápasoch s Ružomberkom.

Všetký štyri stretnutia boli úplne vyrovnané,ako herne,tak aj na strelecké pokusy. V každom zápase rozhodovali maličkosti. Naši chlapci v posledných zápasoch ukázali celosezónnu slabinu družstva. Aj napriek množstvu vypracovaných priležitostí,koncovka bola žalostná. Za celú sezónu treba všetkym chalanom poďakovať za úsilie a reprezentáciu našho klubu.

Dorast:
Trnava - MHK Dolný Kubín 10:1 (2:0,1:0,7:1) Králik(Had,Ščurka)

Vedúcemu družstvu našej súťaže sme vzdorovali dve tretiny. Vtedy si chlapci plnili taktické príkazy, hrali oduševnene a až na nepremenené šance mali celkom dobrý obraz hry. Počas tretej tretiny nastal úplný zvrat v hernom myslení kubínskych chlapcov, keď si mysleli, že môžu hrať otvorenú partiu so súperom(posilnený o troch hráčov z Moskvy a dvoch hráčov z extraligového Prešova),ktorý v tom čase mal jasnú kontrolu nad zápasom. Strely na bránu v tretej tretine 11:11!!!

Dorast:

Piešťany - MHK Dolný Kubín 7:5 (1:2,2:2,4:1) Had(Zahradník Matej), Lupták(Zahradník Samuel),Vankúš(Králik), Had(Ščurka), Zahradník Samuel(Ivan,Lupták)

V nedeľu sme zavítali na ľad druhého mužstva tabuľky. Počas päťdesiatich minút sme boli domácim viac ako vyrovnaným súperom, keď v určitých úsekoch hry sme boli jasne lepší. Aj keď do diania zápasu intenzívne vstupovali rozhodcovia, stále sa nám darilo držať dvojgolový náskok. Potom div sa divúci, pár "neskutočných"  zákrokov našich brankárov, a z víťazstva bola prehra.

14. 2. 2015

Mladší žiaci
Dolný Kubín - Detva 11:1 ( 2:0, 5:0, 4:1) Kopilec 3, Kuriš 2, Hojo, Maňúch, Múdry, Goldschmied, Plichta, Papán

Súpera sme od úvodu nepustili prakticky k Svojou kombinačnou hrou sme súpera doslova valcovali. Škoda ešte nepremenených gólových príležitostí

15.2.2015

5. ročník
Martin - Dolný Kubín 13:3 (3:0, 4:1, 6:2) Múdry, Truban, Čellár

V Zápase s favoritom s Martina sme na nášho súpera nestačili v žiadnej s individuálnych činností hráčov či už v obrane alebo útoku a len vďaka našim brankárom sme neobdržali viac gólov.

18.2. 2015

5. ročník
Námestovo – Dolný Kubín 2:2 (1:1, 1:0, 0:1) Kobolka, Truban

Susedské derby prinieslo výsledkovo vyrovnaný zápas. Čo sa týka výkonu počas celého stretnutia sme boli o trošku lepším tímom na ľade a len vďaka našej neschopnosti presadiť sa proti skvelému brankárovi Námestova sa derby skončilo remízou.

22.2.2015

Starší žiaci
Senica – Dolný Kubín 15:1 (4:0, 6:0, 5:1) Jasenek

Totálny výbuch, so súperom sme stačili sedemnásť minút prvej tretiny a potom to bola exhibícia domáceho družstva a nemohúcnosť našich hráčov od totálneho debaklu nás zachránil brankár Bečka

Senica  - D. Kubín        6  :  3        /  1 : 1   2 : 2   3 : 0 /
Strelci gólov :  Kuriš 2, Hojo,
Tento krát prehralo  lepšie družstvo počas celého zápasu sme si vypracovali veľa gólových príležitostí ktoré skončili na dobre chytajúcom brankárovi domácich o výsledku rozhodli výkony brankárov a efektivita v zakončení domácich
 Zostava :   Pribylinec, Goldschmied,  Huba, Fačko,  Hojo, Kopilec, Kuriš,   Papán,  Plichta,  Múdry, Bodorík, Bandoš, Truban, Suroviak, Jasenek

1.3.2015

5. Ročník
Prievidza – Dolný Kubín 15:1 (4:1, 6:0, 5:0) Truban

K súperovi sme cestovali s piatimi tretiakmi tak sme neočakávali že sa spraví žiadna diera do hokejového sveta no boli to práve malí hráči ktorí ukázali bojovnosť a chuť do hokeja čo sa vôbec nedá povedať o ostatných desiatich hráčoch. Znovu treba raz pochváliť brankára.

28.2.2015
Mladší žiaci:
D. Kubín - Námestovo 5 : 2 / 2 : 2 2 : 0 1 : 0 /
Strelci gólov : Kuriš 2, Kopilec, Papán, Goldschmied

Aj keď sa víťazstvo rodilo ťažko, ale sila kolektívu rozhodla, že body ostali v Kubíne, treba pochváliť všetkým hráčom za nasadenie a odhodlanosť pre výsledok

Zostava: Pribylinec, Goldschmied, Plichta, Fačko, Huba, Jasenek, Bandoš, Maňuch, Hojo, Kuriš, Papán, Suroviak, Kopilec, Truban, Bodorík, Múdry