Sobota 5.9 2015
Výsledok
D. Kubín - Michalovce 1 : 6 / 0 : 1 0: 1 1:4 /
Strelci gólov : Bandoš
Proti kompaktnému herne a technicky zdatnému súperovi podali dorastenci bojovný výkon, kde im v poslednej tretine súper utiekol, škoda prvého gólu ktorí inkasovali tridsať sekúnd pred koncom prvej tretiny a zle začali aj druhú tretinu kde v prvej minúte znovu inkasovali a to isté aj začiatok tretej tretiny. Ale aj tak treba pochváliť všetkých za obetavý výkon Na výsledku sa podieľalo - nezohranosť kolektívu, chýbala zápasová prax, veď bez akéhokoľvek prípravného zápasu vykročili do súťaže .Ťažko sa mužstvo presadzovalo v súbojoch 1 – 1 a viazla aj kombinácia.
Zostava : Bečka, Kmeť Samuel, Dirbák, Herbst, Kmeť Kristián, Goldschmied, Vráb, Jasenek, Kurnota, Uhliarik, Morava, Pagačik, Nagy, Bandoš, Kraut, Ferenčík Tréner . Duda František
nedeľa: 6.9.2015
D. Kubín - Michalovce 2 : 7 / 0 : 2 1 : 5 1 : 0 /
Strelci gólov : Uhliarik Ferenčík
Druhý zápas súper zatlačil našich dorastencov už od prvých minút aj tak s vzdorovali súperovi vďaka dobre chytajúcemu brankárovi Garekovi. Druhú tretinu savsúper presadil aj strelecky. Je pozitívne že tretiu tretinu vyhrali. Treba pochváliť celý kolektív. Škoda že oproti prvému zápasu chýbali viacerí hráč.i
Zostava : Garek, Bečka, Kmeť Samuel, Herbst, Kmeť Kristián, Goldschmied, Vráb, Jasenek, Kurnota, Uhliarik, Pagačik, Bandoš, Kraut, Ferenčík