ZÁPAS S MHK KEŽMAROK HODNOTÍ STRELEC NÁŠHO PRVÉHO GÓLU V SEZÓNE MATEJ HANČIAK

V sobotu sme odohorali prvý súťažný zápas v novej sezóne proti Kežmarku. Vypadá to tak, že na nejaký čas aj posledný nakoľko všetky súťaže okrem Tipos Ligy dostali červenú. Poďme sa spolu pozrieť ako zápas zhodnotil strelec nášho prvého gólu v sezóne Matej Hančiak.

Matej Hančiak: Zápas začal z našej strany opatrne, súpera sme vôbec nepoznali. Paradoxne sme prvý krát udreli v našej oslabovke avšak vzápätí sme inkasovali, keď sme neustrážili dorážku hostí. Celá prvá tretina bola z našej strany poznačená množstvom vylúčení, na čo si musíme dať do budúcna pozor. Do druhej tretiny sme vstúpili s odhodlaním zlomiť zápas v náš prospech. Mali sme veľa šancí, avšak brankára sa nám podarilo prekonať až v polovici zápasu 3 rýchlymi gólmi, čím sme zápas zlomili. Súper sa začal venovať viac zrážaniu ako hre čo nám vyhovovalo. V tretej tretine síce znížil na 4:2 ale poistku pridali chalani z prveho utoku a od stavu 5:2 sa zápas už iba do hrával. Po 8 mesiacoch sme odohrali prvý zápas, veľkým pozitívom je kvantum vytvorených šancí ale ručičky nás pri zakončení zatiaľ neposluchajú tak ako by sme chceli, na čom určite musíme popracovať, pretože sa nám to v ďalších dueloch môže vypomstiť, inak hodnotím prístup každého hráča, brankára, trénera a vedúceho mužstva za daných podmienok ako vynikajúci!